0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Автограф від Євгенії Кузнєцової та знижка -15% на книгу «Спитайте Мієчку»
Щойно з друку приїхав новий тираж книги Євгенії Кузнєцової «Спитайте Мієчку», і з цієї нагоди ми вирішили організувати для вас мегаакцію! Протягом 21-27 червня у всіх читачів буде можливість придбати книгу «Спитайте Мієчку» з автографом авторки та знижкою -15%.
 
Як це зробити? Замовляйте роман в онлайн-книгарні Старого Лева, вводьте промокод «Спитайте_Мієчку» – і вже скоро отримаєте улюблену книгу, підписану Євгенією Кузнєцовою. Акція триватиме протягом 21-27 червня включно лише для учасників нашої системи лояльності Спільноти Старого Лева (тож переконайтеся, що ви зареєструвалися і залогінилися). Відправка книг з автографами розпочнеться 2 липня.

У центрі історії сестри, у який все наче й добре, але хочеться поставити життя на паузу, хоча б до вересня, та повернутися у місце свого дитинства. Заплетені стіни старого будинку відгороджують від усього світу з його безліччю питань, а бабуся Тея нічого не запитує, зате завжди поруч.
 
Але літо час не спиняє: на порозі будинку з’являються люди з колишнього, теперішнього і майбутнього життя. Всі у цьому домі — і самі сестри, і бабуся, і індійська кузина, і розгублена мама, і навіть рудий кіт без імені — на порозі змін. Літо іде, ростуть гарбузи на експорт, розмови не стихають, а проблеми і рішення біжать наввипередки.
 
Увага! На акційні товари букси не нараховуються, знижки і промокоди не сумуються. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.
  
Вам може бути цікаво
Уривок із роману Меґан Міранди «Ідеальна незнайомка»
Тест. Як добре ви знаєте «Маленькі історії Великих Людей»?
Екскаватори можуть все і навіть більше, або Великі пригоди маленького Еки
Київ та Одеса запрошують левенят на дитячі суботи
Склади своїх єдинорогів
Афини
stary_lev Стежити
дописів читачів