0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Автограф від Станіслава Асєєва та знижка -10% на книжку «"Світлий Шлях": історія одного концтабору»
28 січня о 19:00 на сторінці Старого Лева у фейсбуці відбудеться онлайн-розмова між Станіславом Асєєвим та Андрієм Курковим про книгу «"Світлий Шлях": історія одного концтабору». З цієї нагоди ми підготували для вас чудову пропозицію: протягом 27-31 січня книгу «"Світлий Шлях": історія одного концтабору» можна буде придбати з автографом автора та знижкою -10%.
 
Зробити це дуже просто: замовляйте книгу в онлайн-книгарні Старого Лева, вводьте промокод С_Асєєв – і вже незабаром отримаєте підписаний примірник. Акція триватиме протягом 27-31 січня включно лише для учасників Спільноти Старого Лева (нашої системи лояльності). Відправка книг з автографами автора розпочнеться з 2 лютого.
 
«"Світлий Шлях": історія одного концтабору» розповідає про в’язницю, що насправді є концтабором, де застосовують моторошні тортури, діє в сучасній Україні. За тюремним парканом немає жодних законів, тут зовсім інше життя: у приниженні, страху й непевності, з ранами та слідами опіків на тілі, з болем від переламаних кісток і часто — від зламаної волі й свідомості. Тут головне завдання — вижити, коли жити вже не хочеться й від тебе майже нічого не залежить, зберегти здоровий глузд, коли вже близький до божевілля, залишитися людиною в нелюдських умовах, де віра, прощення, ненависть і навіть погляд між катом і жертвою набувають інших сенсів.

Щоб вижити в пеклі концтабору, журналіст Станіслав Асєєв написав цю книжку — відверту, емоційну, глибоку, в якій питань більше, аніж відповідей, бо життя людей після звільнення з полону назавжди розділилося на «до» і «після».
 
Переклад українською мовою поданий поруч із оригіналом.
 
Увага, автограф та знижка стосуються лише книги «"Світлий Шлях": історія одного концтабору». Знижки не сумуються. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Маленко Вікторія
«Ноктюрни», історія перша. Смеркання у Венеції
Лапи і хвости
Ребдело Ольга
Рейчел МакАдамс і Еббі Фортсон зіграють в екранізації «Ти тут, Боже? Це я, Маргарет» Джуді Блум
Батьки і діти: розмова про книгу Лінн Ульман «Бентежні»
stary_lev Стежити
дописів читачів