0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Презентація книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’»
Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’». У межах презентації автор, відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії УКУ Мирослав Маринович представить свою роботу та обговорить книжку зі спеціально запрошеними гостями. Чекаємо вас у середу, 10 квітня, о 18:30, в Центрі Шептицького (вул. Стрийська, 29А, ауд. 127. Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.
 
Книга «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’» містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митрополита Андрея Шептицького через 4 аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.
 
«На нинішні світові кризи гібридну війну Росії проти України, Брекзіт, Трампа у США, європейську реакцію на біженців, націоналістичні уряди у Польщі та Угорщині можна подивитися ще з точки зору реваншу принципу "нульової суми", який збунтував проти засадничого принципу повоєнного європейського ладу принципу "позитивної суми". Україні так чи інакше доведеться визначатися у цій жорсткій системі координат. Щоб не помилитись, слід зануритися у логіку визначного морального авторитету України - Митрополита Андрея Шептицького, який, як засвідчують його пастирські листи, був співбудівничим цього європейського ладу», – коментує Мирослав Маринович.

«Якби в історії творення нашого суспільства не було такої постаті як Митрополит Андрей Шептицький, якому було притаманне не лише масштабне візіонерське мислення, але й велика любов до маленької людини, наша реальність була б інакшою. І не знати, чи були б ми тією незалежною державою, якою, попри всі небезпеки, зараз є», – зазначила Мар’яна Савка, головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева».
 
Учасники дискусії:
 
- Мирослав Маринович, автор, український правозахисник та релігієзнавець, член-засновник Української Гельсинської спілки, учасник Несторівської групи;
- Софія Опацька, Декан-засновниця LvBS, проректорка УКУ;
- Олег Яськів, доктор технічних наук, громадський діяч, директор Центру Митрополита Андрея Шептицького;
- Андрій Худо, співзасновник Холдингу емоцій !FEST, член Дорадчої ради LvBS;
- Віктор Іванчик, український підприємець, засновник та генеральний директор агрохолдингу «Астарта», засновник Благодійного фонду «Повір у себе».

Модерує зустріч – Мар’яна Савка, головна редакторка і співзасновниця «Видавництво Старого Лева».
 
Вам може бути цікаво
Купуйте книжку «Ідея на мільй000000н» – отримуйте горнятко у подарунок!
Мар’яна Савка, Зоя Казанжи, Світлана Бондар – про жінок, що змінюють реальність
Аврора та інші принцеси
«Феміністки не носять рожевого»: 7 головних думок
Презентація книжки «Однакові чи різні? Геноміка» у Харкові
Сем і Джулія в театрі
stary_lev Стежити
1849 дописів 41986 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати