0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
«Видавництво Старого Лева» – це книги для всієї родини.
 
Бо кожен у родині, незалежно від віку, може знайти собі серед наших видань щось цікаве і важливе. Ми добираємо яскраві високоякісні твори з художньої літератури та non-fiction для дітей і дорослих. Намагаємося вдумливо працювати з найрізноманітнішими жанрами та серіями. А ще - за родинним читанням минають найкращі моменти спілкування між дорослими і дітьми. З цими книгами затишно. Їх приємно зберігати в домашній бібліотеці і передавати у спадок.
 
«Видавництво Старого Лева» – це більше,ніж книги.
 
Це неймовірні емоції довкола книг, це радість творення і спілкування. Нам надзвичайно важлива якісна комунікація між дуже різними людьми: і тими, котрі працюють над народженням книги, її промоцією, поширенням, і тими, хто книгу купує, читає, переповідає, оцінює.
 
«Видавництво Старого Лева» – це команда небайдужих людей, професіоналів книжкової справи.
 
Ми створюємо книги як для самих себе. Працюємо з письменниками, перекладачами та літредакторами – справжніми професіоналами. Бо ми самі активні читачі. Тому серед авторів – українські та іноземні письменники найвищого ґатунку. За кожною із книг – своя історія. Бо жодна з них не є випадковою. Ми добираємо книги виважено, видаємо лише ті, в літературній якості чи в потрібності яких маємо впевненість. Дбаємо про досконалу якість форми і змісту, бо самі вибагливі в естетиці. З нашими виданнями працюють провідні українські та зарубіжні графіки та дизайнери.
 
Ми українці, і нам важливо доводити світу, що українське – це якісно, модно, цікаво. Ми віримо в модель українського успіху. Тому нам важливо, щоб наша справа була успішною, а бізнес – соціально відповідальним.
 
Нам не байдуже, за якими книгами оцінюють культурний рівень нашої країни. І своїми книжками ми беремо на себе місію долучитися до творення позитивного європейського іміджу України. Тому вже кілька років є активними гравцями на міжнародному ринку прав. Наші книги заговорили різними мовами світу.
 
Ми впевнені, що читачі – це найкращі люди нашої країни. А наші читачі нам найдорожчі. Це свідомі люди, котрі мають власну думку, роблять самостійний вибір і цінують якість. Це активні люди, які сповідують важливі загальнолюдські цінності і розуміють, що читання – це також важлива цінність, яка творить людину.
 
Ми відкриті до світу. Нам важливий взаємообмін думками і враженнями з читачами, ми від них черпаємо натхнення, прислухаємося до критичних зауважень і побажань. Читачі – наші партнери у виборі і просуванні книжок. А ще ми дбаємо про те, щоби про наші книги і про наших авторів дізналося якомога більше хороших людей. Тому ми ділимося з вами радістю читання на всіх доступних нам майданчиках промоції книг.
 
Наша місія – разом з книжкою змінювати суспільство. Ми прагнемо позитивних змін і віримо в нову реальність – у якій люди читають книги і мають почуття власної гідності.