"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Марина Макущенко

Марина Макущенко – письменниця і телевізійна журналістка. Народилася у Запоріжжі. У 15 років вступила на перший курс у запорізький КПУ, де отримала освіту журналіста. Далі вивчала міжнародну економіку, досліджувала соціальні комунікації в аспірантурі, брала участь у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях. З 2008 року живе у Києві і працює журналісткою у програмі новин на телеканалі «1+1». Автор циклів телесюжетів про відлюдників, страх та материнство.

Вивчала англійську мову в Університеті ім. М. П. Драгоманова та цифрову журналістику у Києво-Могилянській Академії. Процес навчання вважає пожиттєвим, займає активну позицію щодо відстоювання прав і свобод, не боїться експериментувати з новими формами і жанрами самовираження. Її перша художня книжка про страх любити і довіряти вийшла у 2015 році.

Цікавиться аргентинським танго, кінезіологією, психологією стосунків та українським культурним спадком. Любить читати в метро, гуляти в лісі та слухати класичну музику. Неприхований фанат кави. Має коханого чоловіка, маленьку донечку та завжди набурмосеного цвергшнауцера.

Книги автора

Дракон у дитсадку
Паперова

Дракон у дитсадку

180.00 грн
Переглянути
Дракон у дитсадку
Електронна

Дракон у дитсадку

117.00 грн
Переглянути
product

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage