0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Зимова розмова «Коли сніг пахне мандаринками» у Львові
Запрошуємо дітей, їхніх батьків та всіх охочих на зимову розмову «Коли сніг пахне мандаринками» і на порцію святкового настрою у львівську Книгарню-кав’ярню Старого Лева (вул. Галицька, 17). 21 грудня о 18:00 відбудеться презентація збірки оповідань «Коли сніг пахне мандаринками» за участі авторок Мар’яни Савки, Марії Титаренко, Марти Ліпшої, Анни Сидор. Модеруватиме захід упорядниця книжки Наталка Малетич.
 
Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням.
 
Навіть коли сніг, різдвяний настрій і дива десь забарилися, треба вірити зі всієї сили, що зима буде особливою, замовляти подарунки, готувати сюрпризи і, звісно, читати добрі історії та смакувати мандаринками. У затишній атмосфері авторки розкажуть про роботу над своїми зимовими оповіданнями для збірника та як створювати влітку «снігові» тексти.
 
Герої оповідань сучасних українських письменниць і письменників, що увійшли до цієї книжки, — підлітки. Іноді у святкову пору вони втрапляють у халепи чи переживають дивні пригоди, часом отримують несподівані дари або сумують через болісні втрати і не розуміють, як увімкнути кнопку «радість» на замовлення. Але врешті-решт найважливіше для кожного з них — зустріти Новий рік та Різдво з найближчими. І в цьому — справжня святкова магія.
 
До теплої зустрічі, дорогі читачі і читачки!
 
Вам може бути цікаво
Маленко Вікторія
«Ноктюрни», історія перша. Смеркання у Венеції
Лапи і хвости
Ребдело Ольга
Рейчел МакАдамс і Еббі Фортсон зіграють в екранізації «Ти тут, Боже? Це я, Маргарет» Джуді Блум
Батьки і діти: розмова про книгу Лінн Ульман «Бентежні»
stary_lev Стежити
дописів читачів