"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Зустрічі з Ярославом Мельником у Києві
У Києві відбудуться зустрічі з письменником Ярославом Мельником, який презентуватиме читачам свій роман «Маша, або Постфашизм». Яким би було людство, якби фашизм з його теорією надлюдини та вищої раси переміг? Що таке людяність? І що таке врешті людина? Про це та інше автор говоритиме під час зустрічей, які відбудуться у п’ятницю, 7 жовтня, та у суботу, 8 жовтня. 
 
Графік зустрічей з Ярославом Мельником під час III Міжнародного фестивалю фантастичної літератури і уявних світів LiTerra Con - Музеї історії Києва - вул. Богдана Хмельницького 7, поряд із виходом м. «Театральна»:
 
П’ятниця, 7 жовтня
 
15:15 – 16:15 – Розмова на тему «Діалог мовою фантастики». Учасники: Сергій Булига, Марія Галіна, Даніель Клугер, Яцек Комуда, Ярослав Мельник, Ігор Ревва, Аждар Улдуз. Модерує Анастасія Євдокимова. | Арт-хол.
 
17:45 – 18:45 – Розмова «Жорстокість і насильство у тексті». Учасники: Оксана Самара, Ян Валетов, Ярослав Мельник, Валерія Мороз, Антон Фарб | Зала 1 поверху.
 
Субота, 8 жовтня
 
15:15 – 16:00 - Інше суспільство. Розмова навколо прози Ярослава Мельника. З автором розмовляє Вікторія Ваколюк | Зала 4 поверху
 
Зустріч у Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3):
 
Субота, 8 жовтня 
 
18:30 – 20:00 – Розмова на тему «Homo sapiens у ХХІ столітті». Модераторка — Анастасія Левкова.
 
«Маша, або Постфашизм» Ярослава Мельника – унікальний для українського книжкового ринку роман. Це і антиутопія, футуристичний, «орвелівський» роман, і трилер, який тримає в напрузі від першої до останнього сторінки. Це сповнений гуманістичного пафосу філософський роман, який шукає відповіді на запитання, чи будь-яка істота, яка має людське тіло, - це людина. А ще це дивовижна історія любові, адже саме вона є одним із тих мірил, які визначають людське у нас.
 
Ярослав Мельник – письменник-сюрреаліст, фантаст, філософ. Володар премії «Книга року BBC-2013» за роман «Далекий простір». Його книги вперше в історії премії тричі поспіль ставали фіналістами цього конкурсу. Вони також неодноразово потрапляли у фінал Книги року в Литві, їх номінували на Європейську літературну премію. Роман «Парії раю», що вийшов в одному з найбільших французьких видавництв, був високо оцінений паризькими критиками.  В новому вражаючому своєю метафоричною силою романі Ярослава Мельника «Маша, або Посташизм» йдеться про реалізовану ідею третього Рейху. Яким було би життя в постфашистському суспільстві. І чи не живемо ми вже тепер в епоху постфашистів?
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage