0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Зустріч-читання «Казки про народження» з Наталкою Малетич у Києві
У суботу, 17 лютого, запрошуємо дітлахів та їхніх батьків на читання книжки «Іль. Казка про народження» та зустріч з її авторкою – письменницею Наталкою Малетич, що відбудеться у Києві. Початок о 12:00 у Книгарні «Є» (вул. Хрещатик, 46). Модератор – Дзвінка Матіяш.
 
Під ніжною обкладинкою книжки «Іль. Казка про народження» ховається історія про маленьких жителів Небесного саду. Тут дітки готуються до земного життя у спеціальній школі. Проте малюк Іль зовсім не хоче на Землю, йому подобається літати на яблуневій пелюстці і спати в улюбленому нарцисі. Ангелик Пауль розповідає Ілеві, що на Землі падає сніг — і тільки це переконує малого вирушити в незвідану мандрівку, аби народитися у люблячій родині на саме Різдво.
 
«Іль. Казка про народження» — історія для дітей, які запитують: «Де я був чи була, коли мене не було?». А також для дорослих, які, читаючи, можуть обговорювати разом із дитиною, чому ми приходимо на цю Землю та яким є призначення людини тут.
 
Наталка Малетич - дитяча письменниця, редактор відділу дитячої літератури «Видавництва Старого Лева». Авторка книжок «Про Зайчика-Забудька та інші історії», «Щоденник Ельфа» й «Іль. Казка про народження». Співавтор книжок «Різдвяна чудасія», «Весняна книжки», «Дарунок святого Миколая», «На Великдень», «Медяник для Миколая», «Чат для дівчат». Лауреат ІІ премії Всеукраїнського конкурсу на найкращі прозові твори для дітей «Золотий лелека» 2008 року та I премії конкурсу «Біблійні історії». Переклала з  польської серію дитячих детективів Мар’яна Орлоня про пригоди детектива Носика. Народилась і живе у Львові.
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку на 2 книжки тижня: «Хто росте у парку» та «Хто росте в саду»
Вірш дня. Юрко Іздрик
«Гра в музей»: вчимося креативно спілкуватись з дітьми про мистецтво
Чаювання о п'ятій: «Спостерігаючи за англійцями» з Мартою Госовською
Як влаштовано Всесвіт. Вступ до сучасної космології
Парновський Олексій
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати