0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Зустріч-читання «Казки про народження» з Наталкою Малетич у Києві
У суботу, 17 лютого, запрошуємо дітлахів та їхніх батьків на читання книжки «Іль. Казка про народження» та зустріч з її авторкою – письменницею Наталкою Малетич, що відбудеться у Києві. Початок о 12:00 у Книгарні «Є» (вул. Хрещатик, 46). Модератор – Дзвінка Матіяш.
 
Під ніжною обкладинкою книжки «Іль. Казка про народження» ховається історія про маленьких жителів Небесного саду. Тут дітки готуються до земного життя у спеціальній школі. Проте малюк Іль зовсім не хоче на Землю, йому подобається літати на яблуневій пелюстці і спати в улюбленому нарцисі. Ангелик Пауль розповідає Ілеві, що на Землі падає сніг — і тільки це переконує малого вирушити в незвідану мандрівку, аби народитися у люблячій родині на саме Різдво.
 
«Іль. Казка про народження» — історія для дітей, які запитують: «Де я був чи була, коли мене не було?». А також для дорослих, які, читаючи, можуть обговорювати разом із дитиною, чому ми приходимо на цю Землю та яким є призначення людини тут.
 
Наталка Малетич - дитяча письменниця, редактор відділу дитячої літератури «Видавництва Старого Лева». Авторка книжок «Про Зайчика-Забудька та інші історії», «Щоденник Ельфа» й «Іль. Казка про народження». Співавтор книжок «Різдвяна чудасія», «Весняна книжки», «Дарунок святого Миколая», «На Великдень», «Медяник для Миколая», «Чат для дівчат». Лауреат ІІ премії Всеукраїнського конкурсу на найкращі прозові твори для дітей «Золотий лелека» 2008 року та I премії конкурсу «Біблійні історії». Переклала з  польської серію дитячих детективів Мар’яна Орлоня про пригоди детектива Носика. Народилась і живе у Львові.
 
Вам може бути цікаво
Надія є: чотири життєствердні книжки для підлітків
Таємничий Всесвіт: від Великого вибуху до сьогодення
Крисюк Тетяна
Сергій Гридін представить свою нову книжку «Дорослі зненацька» в Києві
Оголосили переможців премії «Bologna Ragazzi Award 2019»
Роналду
stary_lev Стежити
1641 дописів 37658 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати