0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Зі смаком і сенсом. Business talk про книжку «Кав'ярня. Мій перший бізнес»
Запрошуємо дітей, підлітків та всіх охочих на розмову «Зі смаком і сенсом. Business talk про книжку Кав'ярня. Мій перший бізнес» за участі керівниці Книгарні-кав’ярні Старого Лева Насті Предки і баристи Діани Лозінської, книжково-кавові мрії яких здійснилися. Реєстрація за посиланням. Чекаємо вас (Львів, вул. Галицька, 17)!
 
Працівниці Старого Лева розкажуть про книжку Юстини Бережніцкої «Кав'ярня. Мій перший бізнес» та поділяться досвідом, лайфхаками і цікавинками про роботу у Книгарні-кав’ярні. Як відкрити свій заклад, брейншторм креативних назв, смачні секрети від баристи, легенда про каву і майстер-клас із приготування напоїв — Настя та Діана готують для учасників насичену програму. Ви довідаєтеся як працює заклад, хто і звідки постачає смаколики для Старого Лева, як готують чудові напої та зможете самостійно зробити лимонад, а потім посмакувати результатом.
 
Книжка Юстини Бережніцкої стане справжнім путівником для дитини у світі складних речей: бізнес-планів, брендування, менеджменту. Але юним підприємцю/підприємиці не варто боятися цих слів – у нотатнику вони подані максимально простою та зрозумілою кожному мовою. А ще після кожного етапу читачам пропонують зафіксувати власні ідеї, думки, пропозиції та варіанти – на це він і нотатник!
Вам може бути цікаво
Таємниця Життя та смерті
Хоменко Марія
Книга «Війна, що змінила Рондо» вийде у США
Повернення природного мислення: Мапа думок та її нескінченні можливості
Рудик Марія
Ройз Світлана
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати