0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Жанна Слоньовська й Оксана Луцишина про резиденції для письменників і роман «Острів»
Про літературу в житті і життя в літературі, письменницькі резиденції, географічні та метафізичні кордони й острови 24 березня о 18:30 на Facebook-сторінці «Видавництва Старого Лева» будуть спілкуватися письменниці Жанна Слоньовська й Оксана Луцишина.
 
Ціна у Спільноті Старого Лева
120 грн
У світі діє безліч мистецьких резиденцій — це місця, де письменники знайомляться, утворюють колаборації і, звісно, втілюють свої літературні задумки. На певний період вони отримують там можливість сконцентруватися тільки на своєму романі чи збірці, не відволікаючись на щоденні побутові клопоти. Про досвід перебування у спеціальних місцях для творчості розповість Жанна Слоньовська й Оксана Луцишина. Також авторки поспілкуються про роман Жанни «Острів», в якому фігурують дві самотності, що опинилися на резиденції північного острова в оточенні слів, хвиль і непромовленого.
 
Жанна Слоньовська — польська письменниця українського походження, журналістка і перекладачка. Народилася у Львові. Навчалася в Українській академії друкарства. Переїхала в Польщу, де розпочала кар’єру письменниці. Її дебютна книжка «Дім з вітражем» про Львів та чотири покоління жінок відзначена в конкурсі за кращий роман польського видавництва «Znak». Живе та працює у Кракові.
 
Оксана Луцишина — письменниця, викладачка Техаського університету у місті Остін. Народилася в Ужгороді. Захистила дисертацію по творчості Бруно Шульца і філософії Вальтера Беньяміна. Авторка чотирьох збірок поезії та кількох прозових книжок. Викладає українську мову і східноєвропейські літератури. У 2021 отримала Шевченківську премію за роман «Іван і Феба».
 
 
 
Вам може бути цікаво
«Свято, яке завжди з тобою». 10 цитат Гемінґвея про Париж, весну і письмо
Онлайн-презентація книги «Смерть лева Сесіла мала сенс» з Оленою Стяжкіною та Оленою Гусейновою
Тест. Як добре ти знайомий із героями Джеремі Стронґа?
Краєвид з ментоловим ароматом
Ірванець Олександр
Арлов Уладзімєр
stary_lev Стежити
дописів читачів