0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Запрошуємо на прес-сніданок «Британія і Україна. Люди і книги» за участі Генрі Марша та Філіпа Сендса
У неділю, 17 вересня, у рамках 24 Форуму видавців «Видавництво Старого Лева» запрошує журналістів на прес-сніданок «Британія і Україна. Люди і книги» у Львівській копальні кави (пл. Ринок, 10). Серед учасників зустрічі – всесвітньо відомий британський нейрохірург Генрі Марш, який цього року презентує свою другу книгу «Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга». Компанію йому складуть Філіп Сендс – юрист зі світовим іменем, чия книга «Східно-Західна вулиця. Повернення до Львова» теж побачила світ у «Видавництві Старого Лева», а також британський письменник Роберт МакКрам і видавчиня Беа Геммінґ. Початок – о 10.30.
 
Які книги й люди здатні змінити світ та як одні впливають на інших? Яка праця стоїть за написанням книги, її виданням та пошуком свого читача? На прес-сніданку можна буде відкрито поспілкуватися з усіма учасниками та почути відповіді на ці та інші питання. Модеруватимуть зустріч головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка та заступник головного редактора Катерина Міхаліцина.
 
Генрі Марш – британський нейрохірург, письменник. Нагороджений Орденом Британської імперії. Знаний 23-річною просвітницькою роботою в Україні, де провів десятки блискучих операцій на мозку. Народився у Лондоні. Навчався у Оксфордській школі і Вестмінстерській школі Лондона. Пізніше студіював політологію, філософію, економіку у Оксфордському університеті. Отримав відзнаку Королівської медичної школи. Працював у «Atkinson Morley Hospital» – одному з найпрогресивніших нейрохірургічних відділень країни. У 2004 році став героєм документальної стрічки BBC «Ваше життя у ваших руках». У 2007 році австралійський режисер Джеффрі Сміт зняв про Генрі Марша фільм «Англійський хірург». Музику до стрічки написав Нік Кейв. Більшу частину фільму було знято в українському шпиталі, серед важкохворих пацієнтів та застарілого медичного обладнання. У 2014 році видав книгу мемуарів «Do No Harm: Stories of Life, Death and Brain Surgery». У 2015-му нейрохірург Андрій Мизак переклав книгу українською мовою, цього ж  року книга «Історії про життя, смерть та хірургію головного мозку» вийшла у «Видавництві Старого Лева». У 2017-му українською світ побачила друга його книга «Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга» у перекладі Катерини Міхаліциної.
 
 
Філіп Сендс – професор права в Університетському коледжі Лондона та адвокат-практик в адвокатській палаті Матрікс. Часто виступає перед міжнародними судами, у тому числі – перед Міжнародним кримінальним судом та Міжнародним судом в Гаазі. Його залучали до багатьох найважливіших справ останніх років, зокрема щодо Піночета, Конго, Югославії, Руанди, Іраку та Гуантанамо. Його попередні книжки – «Беззаконний світ» (про війну в Іраку) та «Команда катувань» (про застосування тортур з боку адміністрації Буша). Він активно співпрацює з «Financial Times», «The Guardian», «New York Review» та «Vanity Fair», регулярно виступає на радіо та телебаченні і є учасником англійського ПЕН-клубу та фестивалю літератури і мистецтва. У 2017 у «Видавництві Старого Лева» вийшла одна з найвідоміших книг Філіпа Сендса «Східно-Західна вулиця. Повернення до Львова», де йдеться про початки боротьби з геноцидом та злочинами проти людяності.
 
 
Роберт МакКрам – британський письменник. Народився у сім'ї вченого-історика, відзначеного орденом Британської імперії. Навчався в школі Sherborne School, кембріджському коледжі Corpus Christi College і Пенсільванському університеті, де був удостоєний премії Thouron Award. Працював редакційним директором видавництва «Faber & Faber» з 1979 по 1989 роки і там же головним редактором з 1990 по 1996 роки. Був заступником редактора газети  «The Observer». Роберт МакКрам є співавтором книги «The Story of English» (спільно з Робертом Макнілом і Вільямом Креном), відзначеної премією Еммі. У 2011 році він отримав почесний докторський ступінь університету Heriot-Watt University. У 1995 році МакКрам переніс обширний інсульт, про відновлення після якого він написав хроніку «My Year Off: Recovering Life After a Stroke». Є покровителем англійської благодійної організації, яка надає інформацію та підтримку для людей, що вижили після інсульту.
 
Беа Геммінґ – британська видавчиня. З 2013 по 2016 рік керувала редакцією видавництва «Weidenfeld & Nicolson» (входить до холдингу «Orion Publishing Group» і займається художньою літературою й довідниками). Беа почала свою співпрацю з «Orion» у 2005 році працюючи в рекламному відділі, й через рік перейшла до редакції «W&N». У 2014 році  Геммінґ отримала високе звання Bookseller Rising Star. Завдяки їй у видавництво прийшов ряд зіркових авторів, що забезпечили «W&N» бестселерами: Саймон Себаг-Монтефіоре, Генрі Марш, Tім Спектор, Філіп Сендс, Роберт Твіґґер, Бен Вілсон та ін. У 2016 році Геммінґ приєдналася до відомої лондонської видавничої фірми «Jonathan Cape». Мешкає у Лондоні.
 
Вам може бути цікаво
У Британії оголосили переможців престижних премій The Carnegie & Kate Greenaway Medals
Поетичний вечір Дмитра Лазуткіна в Києві
Вірш дня. Лесь Белей
Панночку вбили. Рецензія на книжку «Білий попіл»
«Два роки, вісім місяців і двадцять вісім ночей». Уривок з роману Салмана Рушді
Книгарня-кав'ярня Старого Лева у Дніпрі святкує День народження!
stary_lev Стежити
1254 дописів 23335 читачів