0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Запрошуємо на Party зі Старим Левом в Одесі
Літо – час, коли особливо хочеться відриватися на повну та радіти життю. Правда, одесити? Тож ми вирішили на один вечір відволікти вас від моря та пляжу й запросити поринути у море драйву та яскравих емоцій. Зустрічаємось у середу, 31 липня, о 19.00 в Книгарні-кав‘ярні Старого Лева (вул. Катерининська, 2). На вас чекає тандем поезії та музики від Любомира Серняка – ламповий кач та вірші із книги «Хороші хлопці фінішують першими».
 
А ще ми дуже радіємо, коли на наші події ви приходите з друзями, тому в цей вечір пропонуємо мегаакцію – купуєте 2 напої, а третій отримуєте в подарунок. І це ще не все! Всі гості отримують знижку -20% на книгу Любомира Серняка «Хороші хлопці фінішують першими». We are waiting for you! Вхід вільний.

Дебютна збірка віршів Любомира Серняка — це як рух крізь життя, нерівномірний, інколи рваний, інколи заповільнений, такий, при якому встигаєш роздивитися візерунки на черевиках сусідки й надихатися хмарами. А часом нічого не встигаєш, бо дихання обривається, і тільки образи кружляють перед очима — п’янкі, колючі, надто впізнавані або ж надто екзотичні для кожної конкретної голови. Тому «фінішувати» тут — мета (само?)іронічна, значно важливіше втрапити у потрібний ритм. Адже ця збірка — це радше про рух угору, рух росту. 
 
Вам може бути цікаво
Казкові істоти та де їх шукати: єдинороги vs гномики
Ганна Яновська: «Ця книжка виникла внаслідок абсолютно химерного параду подій»
Безсмертя
«Казки під ялинку» – ідеальна книга для сімейних вечорів
«Феміністки не носять рожевого та інші вигадки». Історія Емми Вотсон
Творити від нуля до безкінечності: рецензія на збірку Марії Титаренко
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати