0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Запрошуємо на майстер-класи для дітей у Львові!
У львівській Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17) щовихідних збираємося (і вас запрошуємо), щоб під керівництвом майстрині Олени Щепіль створювати справжніх книжкових героїв. Кількість місць обмежена, тому швиденько реєструйтеся і готуйтеся до пригод! У вересні будемо розглядати улюблені книжки, знайомитися з їхніми авторами та героями і майструвати багато цікавого!
 
Майстер-класи для діток відбудуться:
 
6 вересня
 
13:00-14:00 – «Ракета на чотирьох лапах»: майстер-клас за книжкою Джеремі Стронґа (8-12 років, вхід за реєстрацією. Друзі, реєстрація вже закрита, адже кількість місць обмежена).
 
Пам’ятаєте шалену ракету на чотирьох лапах? Героїня-собака повертається, на читачів чекають нові пригоди! За книжкою Джеремі Стронґа «Ракета на чотирьох лапах під прикриттям» будемо із фетру шити справжнього кишенькового песика.
 
12 вересня
 
13:00-14:00 –  «Ліпимо чорну-чорну курку»: майстер-клас за книжкою Галини Вдовиченко за участю авторки (6-9 років, реєстрація за посиланням до 10 осіб).
 
Знайомі із чорною-чорною куркою? У Книгарню-кав’ярню завітає її авторка, Галина Вдовиченко, щоб розказати, як з’явилася ідея написати історію про вперту і незалежну домашню птаху. А майстриня Олена Щепіль покаже, як зліпити курку із пластиліну.
 
19 вересня
 
13:00-14:00 – «Різ(д)ні люди»: майстер-клас за участю ілюстраторки Марти Кошулінської (6-9 років, реєстрація за посиланням до 10 осіб).
 
Марта Кошулінська розкаже, як їй малювалися різ(д)ні люди з книжки Тані Стус, та покаже, як зробити паперову ляльку-вирізалку та одяг для неї. Також поспілкуємося про різноманіття, інакшість та порозуміння.
 
26 вересня
 
13:00-14:00 – «Привид, який не міг заснути»: майстер-клас за книжкою Наталки Малетич за участю авторки (5-8 років, реєстрація за посиланням до 10 осіб).
 
Виявляється, привиди можуть сумувати і їм не спиться, коли довкола жодного сусіда. Письменниця Наталка Малетич розповість про персонажа своєї книжки та чи довго йому було самотньо, а ми тим часом спробуємо із марлі зробити нашому книжковому привиду біленьких і легеньких друзів-компаньйонів.
 
*** реєстрація на події за номером тел. 0931401142, або у гугл-формі.
 
Вам може бути цікаво
Олег Сенцов: Ув`язнення розвинуло мене як письменника, але не сформувало
Фінн-Олє Гайнріх: Завдання письменника — торкатися непростих тем, які хочеться оминути у власному житті
Арт-студія «Аґрафка»: Прокладати містки між епохами ілюстрацією – найцікавіше завдання
Ніколя Матьє: «Діти їхні» — роман, що став книгою поколінь
Будуючи стіни, не забувайте про мости, а налаштовуючи мости – про стіни, – Вахтанґ Кебуладзе
Про унікальність Річардаса Ґавяліса і «Вільнюського покеру»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати