0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Забавлянки з Вікторією Амеліною за книжкою «Е-е-есторії екскаватора Еки» у Львові!
Щосуботи у львівській Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17) найзавзятіші читаки приходять знайомитися з новими книжковими персонажами і майструвати їх у різних техніках. 24 липня о 12:00 запрошуємо всіх охочих поспілкуватися і побавитися з Вікторією Амеліною, яка написала суперкруту книжки «Е-е-есторії екскаватора Еки».
 
Чому в  історіях екскаватора так багато букви «Е» і як знайти пригоди на свою голову, коли ти звичайна машинка? Авторка розкаже секретики найбалакучішого екскаватора Еки і поділиться історією написання книжки. Майстриня Олена Щепіль допоможе виготовити справжнісінький прототип головного героя  маленького і жовтенького екскаватора. Хутчіш реєструйте своїх дітлахів та приходьте на смачну каву, книжки і веселі історії до Старого Лева!
 
Ека — маленький екскаватор. Але пригоди в нього великі, часом — світового масштабу. Він, мов справжній супергерой, може занапастити чи врятувати світ. Ека любить розповідати про свої дивовижні пригоди: як вичерпав ковшем пів моря, як зірвав із неба зірку, як ледь не викрав айсберг у Антарктиді. Ека дуже хоче бути корисним. То святому Миколаю допоможе, то скелет динозавра в музей привезе, то врятує від знищення улюблений парк. Можливо, як відомий барон Мюнхгаузен, Ека трішечки перебільшує у своїх е-е-есторіях?
 
 
 
Вам може бути цікаво
Уроки виживання американського підлітка в Україні: рецензія на книгу Наді Білої «Ел і Ева»
The New York Times про книгу «Безутішні» Кадзуо Ішіґуро
«Мозаїка спогадів». Уривок із книги Святослава Максимчука
«Одновітрильний дім» Василя Махна: онлайн-презентація книжки
Хто така «Ідеальна незнайомка»: нуарний детектив чи заплутаний трилер?
«Нові кавові правила»: обговорюємо новинку й дегустуємо каву
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати