0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
За лаштунками свят. Як говорити з дітьми про традиції?
26 квітня о 18:30 в прямому ефірі на фейсбук-сторінці «Видавництва Старого Лева» письменниці Мар’яна Савка, Надійка Гербіш і Наталка Малетич говоритимуть про легенди та біблійні сюжети в дитячій літературі, пояснюватимуть як розповідати дітям про традиції і значення релігійних свят.
 
Протягом року ми відзначаємо свята, що є міксом родинних, релігійних і світських традицій. Додається нова символіка й атрибути, поруч із крашанками вмостився пасхальний кролик, ми вішаємо на дверях різдвяний вінок і ставимо дідух, обмінюємося рецептами бабусиних пасок і штоленів, розповідаємо дітям про святого Миколая і чекаємо на Санта Клауса. Чи не губиться серед звичаїв і звичок справжня суть Різдва, Великодня? Як пояснити дітям сакральне значення цих днів? Як і які історії розказувати, щоб не втратити змісту? Про це та інше поспілкуємося на початку передвеликоднього тижня у добрій компанії.
 
«Великодня історія» авторства Наталки Малетич, збірники зимових оповідок про святого Миколая, Різдво, що виходили у видавництві, допоможуть закласти цінності і пояснити головне.
 
Мар’яна Савка – головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», авторка близько 20 книг для дітей і дорослих, фронтвумен гурту «Мар’яничі» та мама хлопчика-читайлика.
 
Надійка Гербіш – мама, мандрівниця, письменниця і перекладачка. Авторка низки книжок для дорослих та дітей, багато з яких стали бестселерами.
 
Наталка Малетич – письменниця, редакторка відділу дитячої літератури «Видавництва Старого Лева». Авторка та співавторка багатьох дитячих книжок. Мама двох чудових дітей, які надихають до творчості.
 
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку -20% на книги із серії «Маленькі історії Великих людей»!
Передпродаж книги «Склади своїх динозаврів»!
Якби старі не вмирали, то нові б не народжувалися
Тест. Як багато ви знаєте про мозок?
5 історій письменницької дружби
Актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв про книгу Доржа Бату «Таємниця старого Лами»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати