0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Юрко Іздрик та «Інші речі»: поетичний вечір у Львові
Друзі, ви теж скучили за офлайновими зустрічами та живим спілкуванням з авторами? Тоді ця новина для вас! Вже 26 лютого о 19:00 запрошуємо вас у Кінопалац «Коперник» (вул. Коперника, 9) на поетичний вечір із поетом Юрком Іздриком, на якій автор розповість про свою нову поетичну збірку «Інші речі», яка щойно вийшла друком у «Видавництві Старого Лева».
 
Без читань не обійдеться: нові вірші та давно улюблена класика у виконанні автора однозначно прикрасять вечір п’ятниці. Модеруватиме розмову Любомир Серняк. Вхід вільний за умов попередньої реєстрації.

Вірші Юрка Іздрика мають особливий оптичний ефект наближення до самої зіниці ока. Так близько, що опиняєшся всередині вірша, зрештою, всередині життя поета чи ліричного героя і проживаєш як своє власне, таким воно є реальним. Може, в цьому і полягає феномен Іздри­ка. Яким би він не був тонально різним — чи пронизливо ліричним, чи жорст­ко іронічним, він залишається рідним, твоїм, тобою віддзеркаленим. Тут, окрім віршів, є ще й колажі поета, ці «інші речі» проступають у словах і малюнках, тим самим творять тіло однієї єдиної речі — книжки як артефакту життя.

Юрій Іздрик — український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту «Четвер». Один із творців станіславського феномену. Автор повісті «Острів КРК», поетичної збірки «Станіслав і 11 його визволителів», романів «Воццек», «Подвійний Леон» і «АМтм», збірки «Флешка», «Флешка-2GB», «Таке», «Underwor(l)d», «Іздрик. Ю», «Після прози», «AB OUT», «Календар любові», «Номінація», «Меланхолії», низки повістей, оповідань, статей з культурології та літературознавства.
 
 
Вам може бути цікаво
Маленко Вікторія
«Ноктюрни», історія перша. Смеркання у Венеції
Лапи і хвости
Ребдело Ольга
Рейчел МакАдамс і Еббі Фортсон зіграють в екранізації «Ти тут, Боже? Це я, Маргарет» Джуді Блум
Батьки і діти: розмова про книгу Лінн Ульман «Бентежні»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати