0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Євгенія Кузнєцова та Віталій Чепинога: розмова про книгу «Спитайте Мієчку»
11 лютого о 19:00 «Видавництво Старого Лева» запрошує глядачів на онлайн-презентацію книги «Спитайте Мієчку» за участі авторки Євгенії Кузнєцової та модератора Віталія Чепиноги. Про роботу над книгою, героїв та місця, які видаються кожному знайомими, прості та нелегкі рішення, творчість, час та життя як воно є – у розмові під час зустрічі. Трансляція відбуватиметься на facebook-сторінці видавництва.
 
У центрі роману «Спитайте Мієчку» – сестри Мієчка та Лілічка, що вирішують поставити життя на паузу та сховатись на кілька літніх місяців від проблем, думок та нелегких рішень, які потрібно прийняти у недалекому майбутньому. Й ідеальне місце для втечі – сільський будиночок бабусі, заплетені стіни якого відгороджують від усього світу з його безліччю питань, а бабуся Тея нічого не запитує, зате завжди поруч. Але літо час не спиняє: на порозі будинку з’являються люди з колишнього, теперішнього і майбутнього життя. Всі у цьому домі — і самі сестри, і бабуся, і індійська кузина, і розгублена мама, і навіть рудий кіт без імені — на порозі змін. Літо іде, ростуть гарбузи на експорт, розмови не стихають, а проблеми і рішення біжать наввипередки.
 
«Я намагалась написати те, чого мені самій дуже бракує у кіно й книжках – це повільний сценарій, де нема драм і трагедій, де люди живуть звичайним, буденним життям. Де є коти, бур’яни і діти, а любов без драм навіть тоді, коли для них є всі підстави. Це віконце, через яке можна підглянути на просте людське життя. Ні, не на моє, бо книжка не автобіографічна. Хоча, звичайно, деякі образи не взялися нізвідки. Виходить, що я написала текст для себе. З одного боку, наче багато подій і вони чіпляються одна за одну, а з іншого – це плинна буденність, на яку можна дивиться без зайвих викидів адреналіну», – розповідає про роман «Спитайте Мієчку» авторка Євгенія Кузнєцова.
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
«Вриваємося у весну з Дискосвітом Террі Пратчетта»: розмова з Ольгою Ренн та Галиною Листвак
501 факт, який треба знати з... історії
Пиріг Маріанна
Реттл Елісон
Перше слідство імператриці
Чек-лист: Як створити читацький щоденник
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати