0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Wine Folly. Усе, що треба знати про вино»: книжкова дегустація в Одесі
«Як можна говорити про вино і не куштувати його?», – подумали ми і вирішили поєднати презентацію книжки «Wine Folly. Усе, що треба знати про вино» авторства Мадлен Пакетт та Джастіна Геммека з дегустацією вин. Тож запрошуємо всіх шанувальників сонячного напою у п’ятницю, 19 квітня, о 19:30 до ресторану «Frebule» (вул. Канатна, 27/1) на книжкову дегустацію. Вхід за попередньою реєстрацією.
 
Скільки таємниць ховається у пляшці вина? Як з ним поводитися, подавати, дегустувати, а з чим найкраще смакувати? Як залежить смак від клімату країни? Скільки відтінків кольорів і смаків приховує вино? І чи знали ви, що Совіньйон Блан може пахнути свіжоскошеною травою і чому в Шардоне з’являються нотки вершкового масла? Про все це у книжці «Wine Folly. Усе, що треба знати про вино» — лаконічно, стильно і в картинках. Це ідеальний практичний путівник для тих, хто хоче знати про вино більше, ніж написано на етикетці: поради на всі «винні» випадки, опис 55-ти основних вин в інфо­графіці та 20 географічних карт головних винних регіонів світу.
 
На гостей заходу чекає розмова про секрети виноробства ти виноспоживання, а також дегустація кількох спеціально відібраних сортів українських вин: Шардоне, Мускат, Піно Нуар, Каберне.
 
Також усі гості заходу отримають унікальну можливість придбати книжку «Wine Folly. Усе, що треба знати про вино» зі знижкою -10%.  
 
Вартість дегустації: 300 грн.
Обов’язковою є попередня реєстрація та оплата дегустації. Телефон для бронювання: 048-788-16-68.
Тільки для повнолітніх.
 
Вам може бути цікаво
Ганна Яновська: «Ця книжка виникла внаслідок абсолютно химерного параду подій»
Безсмертя
«Казки під ялинку» – ідеальна книга для сімейних вечорів
«Феміністки не носять рожевого та інші вигадки». Історія Емми Вотсон
Творити від нуля до безкінечності: рецензія на збірку Марії Титаренко
Книжки під подушку й під ялинку: 10 порад від Старого Лева
stary_lev Стежити
дописів читачів