0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Who Grows in the Garden: читаємо з дітьми англійською!
У неділю, 25 березня, у книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Прорізна, 10) в Києві відбудеться пізнавальне читання для дітей англійською мовою. Разом із викладачем школи «Helen Doron English» будемо читати книжку Катерини Міхаліциної та Оксани Були «Хто росте в саду» в англійському перекладі. Початок о 12.00.
 
«Хто росте в саду» – не лише неймовірно цікава мандрівка садом, в якій читачі дізнаються, чим особливі плодові дерева та як їх розпізнати, а розповідь про пошук дому і свого місця у світі, про те, що, тільки пізнавши своє коріння, ти можеш зрозуміти себе справжнього. Чудові тексти Катерини Міхаліциної й ніжні ілюстрації Оксани Були допоможуть дітворі зануритися у світ природи, а батькам – розповісти малятам про цінність кожної рослини.
 
Захід відбудеться в рамках всесвітньої соціальної кампанії «Young Heroes», мета якої – надихнути дітей розкрити в собі героя, зокрема завдяки читанню, та зрозуміти наскільки впливовими вони є насправді. «Герой – це той, хто використовує свої здібності, щоб зробити життя кращим для інших. Кожна дитина має потенціал, щоб стати героєм», – говорить Хелен Дорон, засновниця і генеральний директор компанії.
 
Більше про проект «Young Heroes» за цим посиланням.
 
Вам може бути цікаво
Дві книжки Старого Лева отримали відзнаки Book Forum Best Book Award
«#НАШІ» – книжка про українців, якими захоплюється світ
Старий Лев на 25 Book Forum. Фото
Ірина Магдиш: «Головне завдання батьків і цієї книжки – показати, що в музеї може бути цікаво»
Навіщо створювати світ: 10 цитат із нового роману Мирослава Лаюка
Олів’є Бурдо: «”Чекаючи на Боджанґлза” — роман про втечу від гнітючої реальності»
stary_lev Стежити
1404 дописів 28490 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати