0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Who Grows in the Garden: читаємо з дітьми англійською!
У неділю, 25 березня, у книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Прорізна, 10) в Києві відбудеться пізнавальне читання для дітей англійською мовою. Разом із викладачем школи «Helen Doron English» будемо читати книжку Катерини Міхаліциної та Оксани Були «Хто росте в саду» в англійському перекладі. Початок о 12.00.
 
«Хто росте в саду» – не лише неймовірно цікава мандрівка садом, в якій читачі дізнаються, чим особливі плодові дерева та як їх розпізнати, а розповідь про пошук дому і свого місця у світі, про те, що, тільки пізнавши своє коріння, ти можеш зрозуміти себе справжнього. Чудові тексти Катерини Міхаліциної й ніжні ілюстрації Оксани Були допоможуть дітворі зануритися у світ природи, а батькам – розповісти малятам про цінність кожної рослини.
 
Захід відбудеться в рамках всесвітньої соціальної кампанії «Young Heroes», мета якої – надихнути дітей розкрити в собі героя, зокрема завдяки читанню, та зрозуміти наскільки впливовими вони є насправді. «Герой – це той, хто використовує свої здібності, щоб зробити життя кращим для інших. Кожна дитина має потенціал, щоб стати героєм», – говорить Хелен Дорон, засновниця і генеральний директор компанії.
 
Більше про проект «Young Heroes» за цим посиланням.
 
Вам може бути цікаво
Ірина Лазуткіна: «Повітряна куля, розміром з 5-поверховий будинок, легко поміститься у багажник авто»
Хроніки Південного
Белявців Беатріче
Кміта Рімантас
Львівські яблучні історії від Галини Вдовиченко: «Пів’яблука» та «Інші пів’яблука»
Мирослав Лаюк читатиме вірші із нової збірки «Троянда» у Києві
stary_lev Стежити
1696 дописів 39344 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати