0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Видавництво Старого Лева» їде на «Mariupol Open Book»
Вже 24-26 вересня фестиваль «Mariupol Open Book» запрошує читачів на цікаві зустрічі для дорослих та дітей, а ще на чудовий ярмарок, де можна відшукати улюблені книги! І «Видавництво Старого Лева» теж там буде – з важливими розмовами, поетичними читаннями, розвагами для дітей та підлітків, ну і, звісно, найсвіжішими книжковими новинками. Зустрінемось на подіях та стенді видавництва:

24 вересня, 17:00 – Презентація літературного конкурсу та серії «Кримський інжир» – Локація: Вежа (вул. Архітектора Нільсена, 36).
 
До антології увійшли найкращі твори, подані на Третій літературно-перекладацький конкурс «Кримський інжир / Qırım іnciri». Проза й поезія, дитяча література українською та кримсько­татарською мовами показують Крим у родинних історіях, в історіях видатних постатей минувшини, у буденних і неординарних ситуаціях, які творять яскраве полотно того, чим живуть кримчани, зокрема переселенці на материк. Документальність у цих творах переплітається з вигадкою, метафора — з прямослівністю, радість — зі смутком, обурення — з надією.


25 вересня, 13:00 – Презентація перекладу книжки Уладзімєра Арлова «Краєвид із ментоловим ароматом» за участі перекладача Олександра Ірванця – Локація: Вежа (вул. Архітектора Нільсена, 36).
 
Книга білоруського поета, есеїста та історика Уладзімєра Арлова «Краєвид із ментоловим ароматом» побачила світ у 2021 році в перекладі Олександра Ірванця. На сторінках книги — 10 текстів, написаних автором у 1990–2000-х роках: про білоруські реалії тих часів, літературу, свободу, дружбу та несуттєві миттєвості та дрібниці, що все ж мають сенс. Побалакаємо із перекладачем книжки Олександрем Ірванцем про сучасну білоруську літературу як таку, творчість Арлова та актуальність цих текстів для українських читачів.

25 вересня, 17:00 – Презентація роману Петра Яценка «Магнетизм» – Локація: Бібліотека Короленка (вул.Грецька, 43).

Роман «Магнетизм» — це магічна історія про те, як у дивовижний спосіб пов’язані люди й міста: вони притягуються і відштовхуються, можуть із легкістю знищити одні одних, а можуть дати одні одним життя… Головна героїня Марія на прізвисько Гайка тікає з окупованого Донецька останнім потягом до Києва й опиняється сама в чужому великому місті. Ще в дитинстві вона відкрила в собі дивний хист бачити історії людей, записані на металі, а тепер чує мову будинків і знає їхні імена. День за днем перед нею постають нові химерні виклики, але найголовніший із них — чи зможе вона своєю жертвою врятувати рідне місто, серце якого перестало битися?

25 вересня, 19:00 – Музично-поетичні читання Анни Малігон та презентація збірки «Розарій». Учасниці: Анна Малігон та Елла Євтушенко – Локація: Вулична сцена у Театральному сквері.

Поезія Анни Малігон — це завжди трохи інтим. Така тональність зумовлена, мабуть, внутрішньою потребою авторки зберегти тривку фактуру найголовнішого попри все — війну, зневіру, сплюндрований час. Поетка пише однаково проникливо і про профанне, і про сакральне. Для неї, здається, немає різниці — горобина в інеї, смарагдова пір’їна чи ціле людське життя. Градус довірливості й теплоти завжди надвисокий — аж до шепоту, аж до обіймів, аж до сповідальної сльози. Тому не дивуйтеся під час читання ілюзії тонкої руки на вашому плечі.

26 вересня, 11:00 – Презентація книжки Ольги Купріян «Мирослава та інші з нашого двору» – Локація: SPALAH вулиця Архітектора Нільсена, 35А.

«Мирослава та інші з нашого двору» — кумедна і щира повість для юних читачів письменниці Ольги Купріян про всі ті дива і перипетії, що трапляються з нами тільки в дитинстві, коли тобі десять і канікули — це ціле життя тривалістю в літо! Микита і Мирослава дружать, сваряться і знову миряться, вчаться заробляти свої перші гроші, вигуляючи песика баби Соні чи маленьку Злату, намагаються викликати Гумову Дупу... А ще проживають разом усі радощі та сум і вміють насолоджуватися малим — як-от клаптиком літака «Мрія» у небі!

26 вересня, 14:00 – Презентація книжки Саші Кочубей «Дарую братика за підписку. Твій інстащоденник» – Локація: SPALAH вулиця Архітектора Нільсена, 35А.

Це книга два в однмоу. З одного боку — це дотепна повість Саші Кочубей про дівчинку Зо, яка вирішила стати популярною блогеркою. Зображати із себе зразкову інфлюенсерку зовсім не просто, коли улюблена іграшка твого пса — труси, а твій менший брат наставляє ріжки під час фотосетів і цупить твої лаки для нігтів. Чи вдасться Зо набрати мільйон підписників, ти дізнаєшся, прочитавши книжку. З іншого боку – інстащоденник для блогерів-початківців. Авторка ділиться великими і маленьками інстасекретами: як розробити блогерську стратегію, оформити шапку профілю, які фото публікувати, як знімати сторіз та прямі ефіри, як відрізнятися від інших блогів. Інстащоденник — це майже як шкільний щоденник, тільки веселіше: з уроками, але без оцінок і правил.
 
 

Вам може бути цікаво
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Тернополі
«Залишаюсь українцем»: жива книга спогадів Богдана Гаврилишина
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Львові
Школа в житті та книжках: онлайн-розмова з авторками книг для підлітків
Яскравий світ поезії для найменших читачів
Онлайн-презентація книги «Селфі в Парижі»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати