0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Вперше українське видавництво серед стипендіатів Шанхайського ярмарку дитячої книги
Організатори Шанхайського міжнародного ярмарку дитячої книги (Shanghai International Children’s Book Fair – SHVIP) оголосили перелік видавців-стипендіатів цьогорічної виставки. З-поміж 165 заявок – найбільша кількість заявок за всі роки – із 56 країн організатори обрали всього 12 представників видавничих компаній. Вперше на книжковому ярмарку в Шанхаї візьмуть участь представники з Мексики («Alboroto») та України («Видавництво Старого Лева»). Так Україну в Шанхаї представлятиме керівник відділу авторських прав «Видавництва Старого Лева» Іван Федечко.
 
Також у Шанхаї будуть представники з Індії, США, Данії, Нідерландів, Ірану, Італії, Франції, Австралії, Португалії. Серед інших видавців участь також візьмуть дві компанії, відзначені преміями Болонської книжкової ярмарки «Bop», яка вручається щорічно найкращим видавцям кожного регіону. 2019 року цю премію отримали видавничий дім з Австралії «Scribble» (2019 Bop for Oceania) та видавництво з Португалії «Orfeu Negro» (2019 Bop for Europe).
 
Частина з представлених видавців на книжковому ярмарку в Шанхаї становитимуть маленькі та середні незалежні видавці. Саме вони, на думку організаторів, втілюють інноваційні та оригінальні проєкти, більшість з яких буде представлена вперше у Китаї. Наприклад, такими представниками є видавництво «Kilowatt» (Франція), «Luitingh-Sijthoff» (Нідерланди) та «Levine-Querido» (США). Сімейний бізнес із довгою та багатою історією видавничої діяльності представлятиме видавництво «Franco Cosimo Panini» (Італія).
 
Аби зробити виставку багатогранною, Шанхайський міжнародний ярмарок запросив ще й видавця цифрових форматів (данська фірма «PIBOCO»), що спеціалізується на виданні інтерактивних книжок із малюнками, а також одне з найпрестижніших літературних агентств у США «The Writers House».
 
Шанхайський міжнародний ярмарок дитячої книги – це шестиденна степендійна програма для видавців, які працюють з дитячими книжками.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Створять серіал за циклом книг «Варта» Террі Пратчетта
«До краси» Давіда Фоенкіноса: літературна елегантність та культурна автентичність
Уривок із книги Ольги Герасим’юк «Я повернулася. Люблю»
Ірина Славінська: «Ця книжка – про голоси, які ми чуємо і якими розповідаємо історії»
Зимове подвоєння буксів!
Даруємо знижку -20% одразу на дві книжки тижня Мілана Кундери
stary_lev Стежити
дописів читачів