0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Воркшоп-презентація Марії Титаренко «Комунікація від нуля» — у Києві
Ви вмієте комунікувати по-справжньому? Так, аби вас розуміли? А розуміли із півслова? А без слів? Авторка книги «Комунікація від нуля. Есеї для Мані» спробує відкрити секрети і парадокси комунікації, якої навчає її донька Маня. На воркшопі-презентації говоритимемо про феномен комунікації від нуля та розглянемо низку цікавий кейсів. Відтак відвідувачі матимуть чудову нагоду повправлятися у спілкуванні без вуст, очей і вух.
Почути, як співає чайник. Висловитись, поки горить сірник. Чекаємо всіх у вівторок, 19 листопада, о 19:00 у Книгарні-кав
’ярні Старого Лева у Києві (вул. Прорізна, 10). Модераторка: Марія Семенченко. Вхід вільний.
 
«Комунікація від нуля. Есеї для Мані» — про комунікацію, але цілком із незвичного ракурсу. Порівнюючи спілкування дорослих і дітей (на прикладі своєї доні), авторка робить несподівані відкриття. Зокрема про те, що ми, дорослі, втрачаємо наше дитяче вміння комунікувати по-справжньому: на рівні слів, мовчання, співопису, обіймів, цілунків, запахів тощо. А ще втрачаємо свіжий погляд на себе, на світ і на речі у ньому. Це книжка про відновлення комунікації від нуля, підкріплена цікавими історіями і прикладами відомих спікерів, авторськими знахідками й помилками, а також жартами, грою слів і уяви. Для усіх, хто бажає переосмислити свою комунікацію і повернути втрачене.

Марія Титаренко – есеїстка, поетка, журналістка, медіадослідниця, стипендіатка програми ім. Фулбрайта. Засновниця магістерської програми з медіакомунікацій УКУ. Лавреатка конкурсу Catholic Press Award (2012). Переможниця конкурсу ім. Б.-І. Антонича із поетичною збіркою «IMPASTO» (2010); конкурсу «Новела по-українськи» із новелою «Півгодини Неба» (2013); міжнародного конкурсу есеїв від журналу «Fountain» (2015). Поему «Мости» в англомовному перекладі анімовано на замовлення журналу «Trafika Europe». Авторка нон-фікшн лабораторії на ЛітАкценті.
 
 
Вам може бути цікаво
Онлайн-розмова про книгу «Загублений острів» з Наталею Гуменюк
Кешбек 20% – повертаємо вдвічі більше буксів!
Юля Самелюк: «Моцарта я малювала під мелодійний рок»
Тест. Що ви знаєте про космос?
Даруємо знижку на книжку тижня: «7 звичок високоефективних підлітків»
Романтики проти скептиків. Уривок з роману Джона Кракауера «У дикій глушині»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати