0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Відкрита скайп-зустріч з Оксаною Лущевською «З любов`ю – до тварин» у Києві
У середу, 18 вересня, в Київській молодіжній бібліотеці пройде скайп-зустріч з українською дитячою письменницею Оксаною Лущевською, присвячена її книжкам про любов до тварин. Організатори заходу – «Видавництво Старого Лева», гуманістичний рух UAnimals та Київська молодіжна бібліотека. Зустріч відбудеться у підтримку Всеукраїнського маршу за тварин-2019, ініційованого 15 вересня UAnimals одночасно у 24 містах країни. Початок скайп-зустрічі о 16:00. Адреса – вул. Льва Толстого, 49. Запрошуємо юних читачів та їхніх батьків. Вхід вільний.
Чільна ілюстрація - Євгенії Гайдамаки
Зокрема, зустріч буде присвячена двом книгам Оксани Лущевської: «Залізний вовк», де тема любові до тварин є однією з головних сюжетних ліній, та «Опікуни для жирафа», в якій описується марш на захист прав тварин та переплітаються дитячі любов і розуміння взаємозалежності між тваринами та людьми.
 
Оксана Лущевська – дитяча письменниця, поетеса, літературознавиця, дослідниця дитячої та підліткової літератури. Авторка понад тридцяти дитячих книжок. Вона – родом з містечка Тальне на Черкащині, нині мешкає в місті Шарлот штату Північна Кароліна, США.
 
Вам може бути цікаво
Комплект з двох книжок "Книга мого роду"
Найновіші книжки про їжу 2018-2019 років
Даруємо знижку на книжку тижня: «Велика магія» Елізабет Ґілберт!
Недільні читання. Уривок із книги Арундаті Рой «Міністерство граничного щастя»
6 книг Старого Лева – серед фіналістів Премії Міста літератури ЮНЕСКО
Оксана Лущевська – про ековідповідальність та захист тварин
stary_lev Стежити
дописів читачів