0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Валерія Соколова – переможець Міжнародної бієнале ілюстрації «Золоте перо»
Днями у Сербії відбулось відкриття виставки «Золоте перо Белграда», під час якого оголосили переможців Міжнародної бієнале ілюстрації «Золоте перо» – нагороди, котру вручають митцям з усього світу за визначний внесок у мистецтво ілюстрації. У 2017 році однією з переможців стала українська художниця Валерія Соколова. Щиро вітаємо!
 
Також авторка потрапила у топ найкращих ілюстраторів за версією журналу «3х3» у номінації «Дитячі книги». Щороку журнал, присвячений сучасному мистецтву ілюстрації, що виходить друком у США та поширюється по всьому світу, обирає найкращих художників. 
 
Валерія Соколова народилася у Львові. Закінчила Львівську художню школу, навчалась у Львівському поліграфічному інституті ім. Івана Федорова, згодом – у Державному білоруському театрально-художньому інституті. У 1992 році переїхала у США, де живе і працює дотепер. З 2005 року Валерія Соколова постійно викладає ілюстрацію, дизайн, типографіку, іконопис та інші предмети в Університетах Нью-Йорка, продовжуючи успішну кар’єру ілюстратора дитячої книги. Роботи художниці прикрашають такі книги, як «Коли ще звірі говорили» Івана Франка, «Белла-балерина» Лаури Еймі Ґарн та ін.
 
Вам може бути цікаво
Пострадянський колаж Олега Сенцова
Галина Вдовиченко зустрінеться з читачами у Луцьку
Під прицілом «Оптики Бога»
Озброєні
Михайлова Вікторія
Знижка – 18% на все! Святкуємо 18-річчя «Видавництва Старого Лева»
stary_lev Стежити
дописів читачів