0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Валерія Козлова презентувала у Львові книгу про емоційний інтелект
Днями викладачка Львівської бізнес-школи та письменниця Валерія Козлова презентувала книжку «Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» у Львові. Це перше видання української авторки на тему емоційного інтелекту в бізнесі. У розмові про керування емоціями, емоційний інтелект та особливості його використання у різних сферах життя взяли участь авторка Валерія Козлова, Ярка Бойчук (CEO LvBS), Мар’яна Савка (співзасновниця і головна редакторка «Видавницта Старого Лева»), Павло Гайдай (CEO та власник Avtologistika & Supply Net Company), Ігор Блистів (викладач LvBS, випускник програми Key Executive MBA LvBS та менторськоі програми LvBS).
 

Ігор Блистів:  LvBS та «Видавництво Старого Лева» започатковують серію бізнес-книг. І приємно, що ця книга увійшла в серію. І та кількість присутніх на цьому заході доводить, що тема є актуальною, що люди хочуть отримувати реальні інструменти для практики. Ця книга для власників бізнесу, для топ менеджерів, менеджерів, які хочуть зростати, лідерів і звичайних людей, які власні емоції та емоціі інших хочуть використовувати задля досягнення результатів. Можна не усвідомлювати своїх емоцій і боротися з ними, а можна усвідомити і ставати ефективнішими. Це точно книга для тих, хто хоче більшого.

Мар’яна Савка: В нашому бізнесі велику роль відіграють емоції, ми створюємо емоції, адже наші книги це цілі світи емоцій. Якщо робити книжки без емоцій – вони будуть беземоційними та не нестимуть людям важливі почуття. Видавництво - це також величезна система комунікації, і вона не може бути беземоційною. Навпаки що більш емоційні стосунки – тим більшою є довіра. Ми постійно працюємо з емоційним інтелектом, можливо навіть не завжди розуміючи, що його застосовуємо.
 


Валерія Козлова: Я мала велике розчарування, що не встигаю спілкуватися з тією кількістю людей, котрим хочу донести, що вони мають потужний ресурс і не користуються ним, тому вирішила написати цю книгу. Між нашим уявленням що ми можемо і між тим, де ми знаходимось кожного дня – є дуже велика різниця і вона в емоції. Ви знаєте, що ви хочте змінити вашу роботу чи відкрити власний стартап,  але страх вас спиняє. Це є емоційний інтелект – та різниця між тим де ми є та між нашою мрією. Емоційний інтелект - це менеджмент нашого страху і можливості отримати те, про що мріємо.
 


Павло Гайдай: Людина перш за все є емоційною, а потім раціональною. Емоції це різновид мислення. Всіх хто займається бізнесом мають справу з емоціями, адже в кожному бізнесі є люди.

Ярка Бойчук: Говорячи про роботу в команді і емоції -  перше що має бути це довіра. Довіра, підкріплена відкритістю та чесністю. А також довіра до компетенції один одного та спільного результату.

 
Вам може бути цікаво
Бабусі, дідусі й котусі: Як 36 і 6 котів компаньйонами стали
Коли ти не Ясь, але теж любиш машинки та велосипеди
Тараса Шевченка перетворять на самурая у новому фільмі
Якщо купите «Книжку про сміття»
Літературний клуб Навиворіт: підлітки обговорять «Ларс. LOL» та «Руки розбійника» у Києві
Найближчі події «Видавництва Старого Лева»
stary_lev Стежити
1882 дописів 42973 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати