0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Усміхаки» Лариси Денисенко: з любов’ю про собак
Відома письменниця, юристка й правозахисниця Лариса Денисенко написала книгу про правильне поводження із найвірнішими друзями людей. І вже у середу, 21 лютого, у київській книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) авторка говоритиме про свою яскраву новинку – «Усміхаки». Книгу, яка дає зрозуміти, що собаки – велике щастя і, водночас, велика відповідальність, проілюструвала художниця Марія Фоя. У ній ви знайдете усе найцікавіше про наших менших друзів: від корисних порад з догляду до розуміння того, що песик – повноправний член сім’ї. Під час зустрічі своїм досвідом поділяться художниці Алевтина Кахідзе та Марія Фоя і головна редакторка сайту «Новое время» Юлія МакГаффі. Модераторка – Ірина Славінська. Початок – о 19.00.
 
В «Усміхаках» Лариси Денисенко ви знайдете усе, що слід знати про собак: як їх доглядати, годувати, вигулювати і лікувати. А також про те, яке величезне щастя мати чотирилапого друга, та водночас, яка це відповідальність. Адже тваринка — не м’яка іграшка, а член сім’ї. Вчені стверджують, що дорослий песик має інтелект трирічної дитини. І тільки від господарів залежить, який характер матиме ця дитина, буде вона злюкою чи усміхакою.
 
«Перша морда серед лиць, котрі я побачила після народження, була шляхетна морда нашого пса, - розповідає Лариса Денисенко. – Собаки зі мною від народження. Я вчилася говорити з ними, дорослішати, розуміти, домовлятися та виховувати. Собаки в місті – неминучі. Мені дуже важливо, щоб діти розуміли, що вони відповідальні за своїх собак перед псяками і перед мешканцями. Мені дуже важливо, щоб собаки були любов`ю, опертям та істотою довіри, а не модними іграшками, що про них можна забути й полишити».
 
За словами авторки, книжка допоможе краще зрозуміти себе, свого собаку, надихне вас усміхацтвом або роз`яснить, чому варто або поки що не варто заводити пса.
 
Вам може бути цікаво
Роналду
Демидюк Христина
Мессі
Де «Правду» шукати: відгук на книгу Террі Пратчетта
Еко-діти: Книжки, які сформують свідоме ставлення до світу
Даруємо знижку на книжку тижня: «Руки розбійника»
stary_lev Стежити
1638 дописів 37572 читачів