0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Урбан-фентезі та де його шукати: розмова про роман «Темний бік будинку»
У п’ятницю, 7 грудня, о 19:00 у книгарні-кав’ярні «Видавництва Старого Лева» у Києві (вул. Прорізна, 10) зустрінуться фентезі та міські історії. Авторка таємничої повісті про київських домовиків Марина Макущенко та блогерка і запійна читака фентезі Ксенія Сокульська розкажуть про те, що це за жанр міське фентезі та як вживаються міфічні істоти та історичні споруди Києва у книжці «Темний бік будинку». Вхід вільний.
 
Про книжку: Історію записала письменниця та мисливиця за враженнями — після того, як особисто обійшла усі кімнати, зазирнула в пічки та кутки Будинків. Провела інтерв'ю з істориками та попрацювала в архівах, вивчаючи історію та міфи Києва. За збереження історичної архітектури авторка боролася як телевізійна журналістка, та як мрійниця вона бореться за те, щоби старі Будинки жили заради нових ідей і нових Духів.
 
За сюжетом, люди покинули красиві столичні маєтки, але забули забрати Духів Будинків. Голодні, самотні та невидимі мешканці продовжують захищати оселі та понад усе шанують споконвічні традиції. Яра — донька звичайного київського домовика — завжди підозрювала, що вона не така, як усі. Дівчина опиняється у вирі потойбічних інтриг і дізнається страшну таємницю свого народження. Та саме її інакшість допомагає їй протистояти злу, знайти кохання та зрештою порозумітись із батьками.
 
«Щоб побачити дивовижний світ, іноді необов'язково потрапляти у минуле чи провалюватися в паралельний всесвіт. Часом його можна знайти поруч – за маленькими дверцятами, за рогом тінистої алеї, у кам'яниці на сусідній вулиці. Чарівне може існувати поряд з нами – переконують автори, які пишуть у жанрі міського фентезі. І, читаючи "Темний бік будинку" Марини Макущенко, дуже хочеться купити шоколадку спеціально для домовика – про всяк випадок, а раптом все ж таки дива можливі?», – каже Ксенія Сокульська.
 
Марина Макущенко – письменниця і телевізійна журналістка. Народилася у Запоріжжі. У 15 років вступила на перший курс у Запорізький КПУ, де здобула освіту журналіста. Далі вивчала міжнародну економіку, досліджувала соціальні комунікації в аспірантурі, брала участь у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях. З 2008 року живе у Києві і працює журналісткою у програмі новин на телеканалі «1+1». Авторка циклів телесюжетів про відлюдників, страх та материнство.
 
Ксенія Сокульська – книжкова блогерка, поціновувачка вигаданих світів, активна рецензентка фентезійної літератури, зокрема і підліткової.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Запрошуємо на Party зі Старим Левом в Одесі
Фоззі: «Технології стрибають вверх, а медіа грають на пониження»
«Забагато моркви» – історія про дружбу і підтримку
Тріо «Мар‘яничі» – «Дримбанґо» у Львові
Вірш дня. Галина Крук
Чесно про (не)чесність
stary_lev Стежити
1885 дописів 43129 читачів