0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Уляна Скицька розкаже про #НАШИХ у Тернополі та Івано-Франківську
Що пов’язує між собою винахідника вакцини від бубонної чуми, першопрохідця Антарктики та художника «діснеївських» мультиків? Те, що усі вони – українського походження. Історії неймовірних науковців, митців, спортсменів та політиків з українським корінням зібрала в одну книгу журналістка Уляна Скицька. Дізнайтесь про них і ви ;) Адже незабаром авторка завітає до Тернополя та Івано-Франківська, щоби презентувати книжку та розповісти про її героїв. Приєднуйтесь – буде цікаво!
 
Середа, 23 січня – Івано-Франківськ – «Urban Space 100» (вул. Михайла Грушевського, 19), 19:00.
 
Четвер, 24 січня – Тернопіль – Книгарня «Є» (вул. Валова, 7–9), 18:30 – Модератор Юрій Матевощук.
 
«#НАШІ на карті світу» — це 80 історій про надзвичайних людей: українців за походженням чи місцем народження. Книжка стала логічним продовженням телепроекту журналістки Уляни Скицької і розповідає про українців, яких визнав увесь світ, що змінили хід історії, чиї досягнення дивують та вражають. Серед героїв – як наші сучасники, (наприклад, львів’янин мореплавець Павло Резвой чи одесит альпініст Владислав Терзиул), так й діячі початку ХХ ст. (наприклад, вінничанин винахідник ліків від туберкульозу Зельман Ваксман).
 
«У мене було одне правило відбору: тема чи герой повинні здивувати, тому цього разу — без Шевченка, Лесі Українки та Грушевського. Вони неймовірні, але уваги їм точно не бракує, — розповіла Уляна. — Хай це буде хтось менш відомий, але з не менш феноменальними досягненнями. До прикладу, Володимир Хавкін із Бердянська, який своїми вакцинами врятував життя мільйонам індусів, львів’янин Станіслав Улям, що розробляв термоядерну бомбу, киянин Володимир Горовиць, який здобув 25 "Ґреммі"... Ну гаразд, Горовиць фігура знана, але про 25 топ-нагород я і не здогадувалась! У голові постійно крутилася думка: "А чому я не знала цих фактів раніше?". Це ж крута інформація, якою українці мали б вправно оперувати. Навіть більше, інтуїція підказувала, що таких героїв, мабуть, є багато».
 
 
«Історії #НАШИХ надихають. Хочеться, аби їх переповідали одне одному в кав’ярнях і пабах, згадували у шкільних класах і наступного разу, розповідаючи про експедицію Роберта Скотта, показали дітям відео, де українець Антон Омельченко танцює гопак на борту «Terra Nova», а вивчаючи піраміду Маслоу, бодай одним реченням згадали, що його батьки з Києва», — каже Уляна Скицька.
 
Уляна Скицька — журналістка. Народилася 16 серпня 1988 року. Закінчила факультет іноземних мов Львівського університету ім. Івана Франка. Працювала в рекламній аґенції помічником головного редактора. З 2014 року є автором пізнавальних програм на Телеканалі новин «24». Мешкає у Львові. 
 
Вам може бути цікаво
Комплект з двох книжок "Книга мого роду"
Найновіші книжки про їжу 2018-2019 років
Даруємо знижку на книжку тижня: «Велика магія» Елізабет Ґілберт!
Недільні читання. Уривок із книги Арундаті Рой «Міністерство граничного щастя»
6 книг Старого Лева – серед фіналістів Премії Міста літератури ЮНЕСКО
Оксана Лущевська – про ековідповідальність та захист тварин
stary_lev Стежити
дописів читачів