0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Ukraїner. Презентація книги у Львові
Нещодавно у «Видавництві Старого Лева» з'явилась неймовірна книжка – «Ukraїner. Країна зсередини», яка відкриває для читача справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. Погортати й почитати книжку, зустрітись з ініціатором експедицій, журналістом Богданом Логвиненко можна 30 травня, у четвер, на відкритій терасі біля видавництва (територія !FESTrepublic). Модерує зустріч Юрко Назарук. Починаємо о 19:00. Не проґавте! Буде суперцікаво ;)

«Ukraїner. Країна зсередини» – книга, що стала результатом однойменного мультимедійного проекту, ініційованого письменником, журналістом Богданом Логвиненком, – розповідає про найяскравіші моменти з трирічної експедиції унікальними куточками України. Це історії людей та місць, що надихають, зворушують й дивують. А вражаючі фото, які доповнюють видання, відкриють читачам небачену досі, захопливу Україну.

«Ця книга про випадковості й закономірності, що траплялися з нами, починаючи з червня 2016-го до жовтня 2018-го року, впродовж насиченої експедиції, що охопила всі історичні регіони — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії, — каже Богдан. — Тут зібрані історії з кожного регіону, до багатьох із них є продовження у QR-коді. Ця книга — частина великої мультимедійної праці, викладеної на сторінках ukrainer.net».
Вам може бути цікаво
Золотий дім
Підлітковий «свіжачок»: 10 книжок на літні канікули
Вірш дня. Маріанна Кіяновська
«Франческа. Володарка офіцерського жетона». Уривок з книжки Доржа Бату
Даруємо знижку на книжку тижня Тома Генкса
За книжкою Террі Пратчетта створять анімаційний фільм
stary_lev Стежити
1839 дописів 41793 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати