0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Ukraїner. Країна зсередини» — книга про Україну, що надихає
У травні у «Видавництві Старого Лева» з’явиться унікальне видання — «Ukraїner. Країна зсередини». Книга-альбом, що стала результатом однойменного мультимедійного проекту, ініційованого письменником, журналістом Богданом Логвиненком, розповість про найяскравіші моменти з майже трирічної експедиції унікальними куточками України. Це історії людей та місць, що надихають, зворушують й дивують. А вражаючі фото, які доповнюють видання, відкриють читачам Україну справжню, несподівану, цікаву та автентичну.
Вже зараз розпочато передпродаж видання, перші примірники читачі отримають з 18 травня.
 
«Ukraїner почався зі спроб пояснити іноземцям у десятках відвіданих мною країн світу, що таке Україна, — каже ініціатор проекту Богдан Логвиненко. Я розповідав про мою країну або бодай ту частину світу, де вона розташована, дітям на віддалених островах індонезійського архіпелагу, бедуїнам у аравійській пустелі, бабусям та дідусям із польського клубу пенсіонерів, членам туристичних клубів та відвідувачам іноземних фестивалів. За роки подорожей, лекцій і розмов про Україну в різних частинах світу найбільше бракувало емоції. Чогось, що б вражало та запам’ятовувалось, залишалось у пам’яті та асоціювалося з моєю країною. Після мандрів світами й повернення додому хотілося знайти образ сучасної країни, цю коротку й дуже промовисту відповідь на запитання: "Ти звідки?"».
 
Відтак протягом 2,5 років команда Ukraїner вирушала щороку у 5-6 історичних регіонів України. Досліджували побут та історії людей, які створюють щось унікальне у великих містах і у найвіддаленіших куточках країни. За цей час до них долучилося кількасот волонтерів: авторів, редакторів, транскрибаторів, режисерів, монтажерів, перекладачів, дослідників, дипломатів-комунікаторів, що вирішили розповісти, якою ж Україна є насправді.
 
Що чекає на читачів на сторінках видання? «Ukraїner. Країна зсередини» — ​книга за матеріалами першого кола експедиції Україною, що охопила всі історичні регіони — ​від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. «Ця книга про випадковості й закономірності, що траплялися з нами, починаючи з червня 2016-го до жовтня 2018-го року, впродовж цієї насиченої експедиції, — розповів Богдан. — Тут зібрані історії з кожного регіону, до багатьох із них є продовження у qr-коді. Ця книга — частина великої мультимедійної праці, викладеної на сторінках ukrainer.net».
 
 
Для іноземців Ukraїner є відповіддю на запитання: «Що таке Україна?». Матеріали ukrainer.net перекладені дев’ятьома мовами. Планується також англомовна версія книги. Для українського ж читача цей проект і ця книга — хороший спосіб дізнатися більше про власну землю, розширити внутрішні кордони, що роками формувалися під впливом стереотипів, страхів та медійних образів.
 
Передпродаж книги «Ukraїner. Країна зсередини» розпочато! Деталі – за цим посиланням.
 
 
Вам може бути цікаво
Віммельбух, алігат та Іван Франко: Топ-5 книжкових відкриттів
Виходить друком книжка оповідань, написаних Олегом Сенцовим в ув’язненні
Український рік: 7 книжок до Дня Незалежності
Ірина Славінська презентує книгу есеїв «Мої запасні життя» у Києві
Передпродаж нового роману Елізабет Ґілберт «Місто дівчат»
Дев’ять життів Крістофера Чанта
stary_lev Стежити
дописів читачів