0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
У Львові представлять перформанс-драму за книгою «Східно-Західна вулиця» Філіпа Сендса
У суботу, 11 листопада, у Львівській обласній філармонії (вул. Чайковського, 7) представлять музичний перформанс-драму на основі світового бестселера британського юриста-міжнародника Філіпа Сендса – книги «Східно-Західна вулиця. Повернення до Львова». Початок перформансу «Східно-Західна вулиця. Пісні добра і зла» о 19.00.
 
У центрі книги – поняття «геноциду» й «злочину проти людяності», які означили випускники Львівського університету, юристи Герш Лаутерпахт і Раафал Лемкін. Вони доклали великих зусиль, аби ці поняття включили у міжнародне право. Перформанс-драма, організований Центром міської історії, Nova Touring International (Barcelona), Управлінням Культури Львівської міської ради та Львівською обласною філармонією,  пропонує новий погляд на Нюрнберзький процес, історію сучасного міжнародного права та все ще мало знану історію, яка змінила Львів, право та сучасний світ. Під час заходу на глядачів чекає суміш тексту, візуального супроводу й музики. Саме так, на думку організаторів, варто розповідати про скоєння та осмислення найжорстокіших злочинів ХХ століття.
 
Перфрманс «Пісня добра і зла» виконують лише 4 рази на рік у різних містах світу. Прем`єра постановки відбулась в 2014 році у Лондоні, згодом її показали у Стокгольмі, Нюрнберзі, Стамбулі, Монтблані. Цьогоріч заплановано виступи у Гаазі, Берліні, Сіднеї, а також Львові, де й відбуваються події книги.
 
«Я думаю, що варто зважати на фантастичну культуру міста: такий підхід змусить людей замислитися  про те, що Львів – не якесь сумне місто, а колиска культури, – зазначив Філіп Сендс під час зустрічі з львів`янами в рамках Форуму видавців. – І варто пам’ятати, що саме тут зародилися терміни «злочин проти людяності» і «геноцид», бо це важливо для правозахисного руху».
 
Детальніше про перформанс за цим посиланням.  
 
Вам може бути цікаво
Вірш дня. Максим Рильський
Світ не створений
Церебро
Грозовська Олена
«Гарячі» дитячі видання Старого Лева до 25 Book Forum
Наталя Іваничук: «Для перекладача головне – не переписувати текст під себе...»
stary_lev Стежити
1344 дописів 26734 читачів