0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Тріо «Мар'яничі» привезуть в Одесу зі Львова трохи «Літнього дощу»
Одесити, запрошуємо вас на справжнє поетично-музичне свято, що чекає на вас у четвер, 4 липня,  в «Urban Music Hall» (вул. Рішельєвська, 33). Початок музичного перформансу від тріо «Мар’яничі» о 19:00. Не проґавте! Вартість входу – 100 грн. Квитки тут.
 
Цей колектив – творчий експеримент поетеси Мар'яни Савки, піаніста Юрія Романіва та гітариста Сергія Гуріна. І вже невдовзі на глядачів чекає мікс віршів сучасних поетів та музики в жанрі блюзу й босанови – про почуття і стосунки, про наше невміння говорити, про крихкість наших почуттів.
 
«Тріо Мар‘яничі» існує приблизно рік, з того моменту, коли поетеса і співзасновниця «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савки запросила піаніста Юрія Романіва та гітариста Сергія Гуріна помузикувати під її вірші. Обидва музиканти мають за спиною потужний професійний досвід роботи на сцені. Ідея переросла в літературно-музичний перформанс «В саду зізнань», який був уперше презентований у Вінниці, на фестивалі «Острів Європи». Тоді гурт зі Львова, у назві якого весело обігрується ім‘я його лідерки і назва колись дуже популярного тріо «Мареничі», будував свою програму на віршах Мар‘яни Савки та народних піснях – старовинних колискових, тужливих лемківських. Але цього, вочевидь, було замало.
 
З минулої осені Мар‘яна почала не лише співати, а й писати пісні. Із її мелодій у стилях босанови, блюзу, балади, танґо, на перетині свінгу і джазу хлопці творять аранжування. Тріо постійно імпровізує та експериментує у різних форматах, зокрема у форматі кабаре. У їхньому доробку два музично-поетичні перформанси, понад 20 авторських пісень (дві з них – на слова Юрка Іздрика), чимало музично-поетичних композицій.
 
«Літній дощ» – це концертна програма, складена з найяскравіших пісень, частина яких – абсолютна прем‘єра. Це магічна атмосфера тонких почуттів, нюансованої музики і м‘якого вокалу. 
 
 
Вам може бути цікаво
Літературний клуб Навиворіт: підлітки обговорять «Ларс. LOL» та «Руки розбійника» у Києві
Найближчі події «Видавництва Старого Лева»
«Феміністки не носять рожевого». 10 думок про фемінізм від видатних жінок
Вірш дня. Наталка Поклад
Нестерпна легкість буття
Найбільше у світі видавництво освітньої літератури віддало перевагу електронним книжкам
stary_lev Стежити
1880 дописів 42834 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати