0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Тарас Лютий презентує «Корабель шаленців» у Дніпрі
У неділю, 18 березня, о 15:00 у книгарні-кав’ярні Старого Лева в Дніпрі відбудеться презентація книги «Корабель шаленців» відомого українського філософа, письменника та музиканта Тараса Лютого. Разом з дніпровським філософом Сергієм Шевцовим розмірковуватимуть про розвиток культури та мистецтва геніями й шаленцями, поняття безумства та багато іншого.
 
Шаленство і бездумність – не тотожні явища, вважає Тарас Лютий. Власне, книга есеїв «Корабель шаленців» і є доказом того, як шаленці у різний історичний час змушували рухатися вперед світове мистецтво, літературу та філософію. «Метою мого дослідження власне було виявити, чи у зів'ялому ґрунті шаленства можуть бути порухи креативу. І мені таки вдалося довести, що часом в бур'яні безумства проростають квіти (часом – квіти зла). Проте я завжди повторюю: немає більш помилкової думки, аніж та, що усі шаленці – генії. Тому наступним завданням було знайти різницю між креативним шаленством і бездумністю», – наголошує філософ.
 
Розмежовуючи поняття «безумства» та «шаленства», філософ прагне показати прояви другого в історії розвитку мистецтва, філософії, науки та культури загалом. Безумовно, всю культуру не можна вмістити в одній розмові. Але частини культурологічних пошуків та філософських рефлексій будуть обговоренні двома філософами, кожен з яких є дослідником культури.
 
Вам може бути цікаво
Ірина Лазуткіна: «Повітряна куля, розміром з 5-поверховий будинок, легко поміститься у багажник авто»
Хроніки Південного
Белявців Беатріче
Кміта Рімантас
Львівські яблучні історії від Галини Вдовиченко: «Пів’яблука» та «Інші пів’яблука»
Мирослав Лаюк читатиме вірші із нової збірки «Троянда» у Києві
stary_lev Стежити
1696 дописів 39344 читачів