0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Світ у вулкані» — онлайн-мандрівка і розмова з Ольгою Максимчук
Запрошуємо на онлайн-розмову з Ольгою Максимчук про першу частину дилогії «Світ у вулкані. Срібний і червоний», що відбудеться 17 лютого о 18:30 на facebook-сторінці «Видавництва Старого Лева». Модеруватиме захід Галина Вдовиченко.
 
Захоплива розповідь про двох близнюків, що раптово потрапили у світ, де триває боротьба Добра і Зла, доповнена влучними деталями. Авторка розкаже, як виникла ідея написати роман-фентезі, хто допомагав і стимулював, що є схожого в казкової країни і хорватських краєвидів. Проілюструвала видання Іва Михайлян.
 
Нумо знайомитися із Марком і Сонькою Брумами — звичайними третьокласниками, які навіть не підозрюють, що незабаром у їхньому житті з’явиться великий білий птах. На його крилах вони помандрують у неймовірну пригоду. Близнюків (а також на вас, читачів) чекає жерло прадавнього вулкана, загадкова країна Кремантура, зустріч із моторошними Сірими і великі таємниці минулого.
 
Це історія про великий двобій зі страшною Яммою — місцем, яке хоче знищити цей світ. Сторінка за сторінкою раптом виявиться, що насправді всі персонажі і події, як пазли у великій грі, складаються навколо одного й того ж сюжету, але спойлери відкладаємо в бік і чекаємо на онлайн-розмові!
 
Ольга Максимчук — письменниця, перекладачка, філологиня, викладачка хорватської, сербської та української мов і літератури. З її перекладів виходили друком: «Хозарський словник» Мілорада Павича, цикл оповідань «Молода сербська проза». Авторка багато років працювала у сфері української дипломатії.
 
Галина Вдовиченко — українська письменниця та журналістка. Членкиня PEN Ukraine. Авторка романів «Пів'яблука. Інші пів’яблука», «Тамдевін», «Найважливіше — наприкінці» та мегапопулярних книжок для дітей: «36 і 6 котів», «Чорна-чорна курка», «Мишкові миші».
 
 
Вам може бути цікаво
Маленко Вікторія
«Ноктюрни», історія перша. Смеркання у Венеції
Лапи і хвости
Ребдело Ольга
Рейчел МакАдамс і Еббі Фортсон зіграють в екранізації «Ти тут, Боже? Це я, Маргарет» Джуді Блум
Батьки і діти: розмова про книгу Лінн Ульман «Бентежні»
stary_lev Стежити
дописів читачів