0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Суботні читання з Володимиром Рутківським та Любов’ю Купцовою
Хто з дітей не любить слухати казки? Сподіваємось, що таких знайти тяжко. А коли казки зачитують їхні автори, і не просто читають, а коментують сюжетні лінії, розповідають таємниці головних героїв та доповнюють тексти кумедними невигаданими історіями – то це подвійне задоволення! Тому чекаємо всіх любителів казок на зустріч з письменниками Володимиром Рутківським та Любов’ю Купцовою, чиї книги «Щирик зі Змієвої гори» та «Майка та Смугастик» вийшли друком у «Видавництві Старого Лева» - 8 червня, о 16.00 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Катерининська, 2). Вхід вільний.
 
Чим схожі герої оповідань? Які пригоди трапляються на їхньому шляху? Як віднайти справжніх друзів? Як повірити у дива? Відповіді на ці та інші питання шукатимемо разом з письменниками Володимиром Рутківським та Любов’ю Купцовою. 

«Щирик зі Змієвої гори» - кожні чотириста літ прокидається страшний Змій Горинович і вирушає на полювання. Разом зі своїм другом Костієм Безсмертним вони не тільки розбишакують по довколишніх горах, а й викрадають хлопця, який приїхав у гості до карпатських родичів.
На допомогу людській дитині приходять герої з попередніх казок Володимира Рутківського. Ця повість є заключною частиною казкової трилогії, до якої входять повісті «Бухтик з тихого затону» та «Гості на мітлі». Прикметно, що за повість «Гості на мітлі» Володимир Рутківський потрапив у список пошани (Honour List 2018) найвидатніших письменників, художників та перекладачів у галузі дитячої літератури зі всього світу, який опублікувала Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги (The International Board on Books for Young People — IBBY).

«Майка та Смугастик» - ця невеличка пригодницька повість про двох друзів — кота Смугастика та дику руду білочку Майку. Їм ніколи не буває нудно, адже довкола стільки див! Чи не диво, що волохата гусінь перетвориться на яскравого метелика? Чи не диво, що зайчик Вухань «захворів на вірші»? А чому синьокрила бабка вважає, що винайденням вертольота люди завдячують їй? Саме час про це дізнатися.
Вам може бути цікаво
Юрко Іздрик: Я перекладаю на слова власні переживання
Маріанна Кіяновська: «"Іван і Феба" – це абсолютний роман»
Олег Сенцов: «У кожної людини можна чогось навчитися, пропри її посади і регалії»
Дорж Бату: Я знайшов в Україні справжнє суспільство, де поважають одне одного
Ілларіон Павлюк: Ідеальний фантастичний світ – той, в який читач здатен повірити
Ірина Славінська: «Перед кожним із нас уявне трюмо – у кожному з дзеркал ми трохи інші, це наші запасні життя»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати