0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Стронґоманія» зі Старим Левом
Занудьгували? Старий Лев мчить розважати читак, які засиділися на карантині. 12-18 квітня оголошуємо тижнем «Стронґоманії»! Книжки найдобрішого казкаря Європи Джеремі Стронґа близько 15 років веселять дітей та всю родину в українських перекладах. Кімнатні пірати, зелений алігатор, Ракета на чотирьох лапах та інші кумедні персонажі добре знайомі левенятам та юним левам. Запрошуємо згадати смішні історії, прочитати нові переклади, поділитися відео-враженнями, пройти тест та реготати на всю гучність разом із нами!
 
12 квітня — знімаємо відео! Ми запрошуємо батьків та малюків поділитися відео-враженнями про улюблену книжку Джеремі. Серед усіх учасників буде розіграно комплект історій «Ракета на чотирьох лапах».
Для цього вам потрібно:
— записати горизонтальне відео до 30 секунд, де читака розповідає, яка книжка Джеремі Стронґа є улюбленою і чому;
— завантажити відео на файлообмінник https://fex.net/uk;
— надіслати посилання на завантажене відео на пошту alutsiuk@starlev.com.ua з приміткою «Стронґоманія». Зазначити ім’я та вік читача.
— 16 квітня через random.org виберемо переможця, а згодом відео-відгуки опублікуємо на сторінках Старого Лева.
 
13 квітня — читаємо блог! Старий Лев розповість чому читачам різного віку і з різним рівнем серйозності варто познайомитися з книжками британського письменника.
 
14 квітня — відповідаємо на питання вікторини на фейсбук-сторінці видавництва! Біографія Джеремі Стронґа не менш захоплива, ніж його книжки. Хто-хто знайде правильні відповіді і отримає в подарунок найновіший переклад, а саме продовженням пригод знаменитої сімейки Ніколаса «Мій братик-телезірка летить у космос»?
 
15 квітня — проходимо тест! Як добре ви знайомі з персонажами серії «Читання для реготання»? Знаєте чому тато привів додому зеленого алігатора і хто в школі розводить гармидер? Перевірте свою стронґообізнаність та поділіться у коментарях результатами.
 
16 квітня — результати вікторини і розіграшу комплекту історій «Ракета на чотирьох лапах». Переможця обираємо через random.org. Результати оголосимо на фейсбук-сторінці видавництва.
 
17-18 квітня — читаємо та регочемо! Як там поживає наша собацюра Ракета? Що поробляє братик-телезірка? Продовження улюблених історій зовсім недавно з’явилися в українському перекладі, а саме «Ракета на чотирьох лапах під прикриттям», «Викрадення! Гаряче літо Ракети на чотирьох лапах», «Мій братик-телезірка летить у космос». Тож читати на вихідних дуже що!
 
Вам може бути цікаво
Турецькі пригоди з близнятами
Дивовтеча
Доннелі Педді
Белл Дженніфер
Шкільний гармидер, або П`ять історій, які доведуть: навчатися – не нудно!
«Не кажіть, що в нас нічого немає», коли є Музика, Любов та Історія
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати