0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Старий Лев завітає на Азбукове Королівство Магів і Янголів
З 18 по 21 жовтня, у Музеї книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9) «Видавництво Старого Лева» презентує новинки на Фестивалі української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» з підтемою «Шафландія». У межах фесту вас чекають зустрічі із письменницями Аліною Штефан з Дніпра – авторкою пригодницької повісті «Реальність Барґеста» та київською письменницею й авторкою книжки «34 сонячні дні і один похмурий».
 
Події «Видавництва Старого Лева»:
 
Субота, 20 жовтня,12:00-12:45
 
Аліна Штефан (Дніпро) презентує пригодницьке фентезі «Реальність Барґеста»
 
 
Дитяча письменниця з Дніпра Аліна Штефан розповість про те, як з’явилась в її уяві магічна Реальність Барґеста та як туди потрапила дівчинка Дзиґа. Чи мають її герої прототипів та які книжки й історії її надихають – про це та більше авторка розповість відвідувачам фестивалю. Також письменниця зачитає декілька історій із книжки, щоб усі гості зустрічі змогли поринути у магічний світ літературної історії.


Субота, 20 жовтня, 13:00-13:45
 
Письменниця Оля Русіна розповість про «34 сонячні дні і один похмурий»
 
 
Авторка повісті для дітей «34 сонячні дні і один похмурий» Оля Русіна поділиться, звідки в неї виникла така сонячна історія про південне місто, розкаже про незвичайних героїв цієї книжки та те, яким незвичайним може бути одне літо в житті підлітка. Знайомства, пригоди, небезпеки, таємниці та чарівне море із мартинами — усе це ви знайдете в повісті Олі Русіної. Головні герої цієї історії — дві дівчинки Анни та хлопчина Маркіян – влаштовують детективне розслідування щодо чоловіка з чайками, борсаються в таємницях творчої молодості Анатолії та дядька Стефана, переживають смертельні небезпеки та мріють про ночівлю на старому маяку.
 
Вартість денного вхідного квитка:
дорослий – 50 грн;
дитячий – 10 грн.

Музей розташований на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за адресою: вул. Лаврська 9, корп. 9.
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку на книжку тижня Тома Генкса
За книжкою Террі Пратчетта створять анімаційний фільм
«Жизня» Олега Сенцова – це про нас усіх
Фелікс Австрія (оновлене)
Дорошева Світлана
Валерія Козлова презентувала книгу про емоційний інтелект у Львові
stary_lev Стежити
1838 дописів 41760 читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати