0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Старий Лев візьме участь у фестивалі «Зимові забави Азбукового Королівства» у Києві
Напередодні Дня Святого Миколая, 15 та 16 грудня, у київському Музеї книги та друкарства (вул. Лаврська 9, корп. 9) триватиме фестиваль дитячої книги «Зимові забави Азбукового Королівства». Старий Лев не тільки привезе на захід свої різдвяні книжки, а й проведе у рамках фестивалю три заходи для дітей та батьків.
 
«Зимові забави Азбукового Королівства Магів і Янголів» – фестиваль дитячої книги, який вже традиційно відбувається в грудні у Києві. У просторі фестивалю панує сковородинський дух свободи та творчості: ви та ваша дитина зможете обрати те, що вам до смаку, знайти свою «сродну працю». У програмі фестивалю є ймайстер-класи із виготовлення паперу, і зі створення книжкових обкладинок, і з воскографії та багато інших. Доповнять програму веселі ігри та квести. Докладну програму шукайте за цим посиланням.
 
Події від «Видавництва Старого Лева»:
 
П’ятниця, 15 грудня
 
12:00 – Письменник Сашко Дерманський, автор улюбленої дітлахами різдвяної казки «Крамничка тітоньки Мальви», презентує нову «зимову» книжку для дітей – «Жменька тепла для мами». Сашко зачитає відвідувачам декілька історій про маленьку Владу та її подорож до Сніголісу і розповість, як з’явилася ця зимова історія.
 
Субота, 16 грудня
 
11:00 – PR та event-менеджер «Видавництва Старого Лева» Ксеня Різник разом із відвідувачами та лабіринтовим детективом П’єром вирушить у мальовану подорож та шукатиме відповіді на загадки із віммельбуху «П’єр і місто лабіринтів. Таємниця Емпайр Мейз Тауер». А крім пошуків відгадок до таємниць лабіринтів гості зустрічі зможуть розфарбувати лабіринти олівцями та фломастерами й створити свою власну мальовану пригоду. Майстер-клас для тих, хто обожнює розгадувати загадки, мандрувати сторінками віммельбухів та розмальовувати історії.
 
13:00 – Авторка багатьох чудових ілюстрацій, у тому числі – до українських перекладів Ульфа Старка («Маленька книжка про любов», «Тоді я був просто Ульф» та інших) Марія Фоя разом із відвідувачами виліпить із пластиліну різдвяну аплікацію. Для неї учасники зможуть обрати собі тему: зимовий пейзаж, ялинка, новорічний камін, святковий будиночок чи солодощі. Майстер-клас сподобається усім, хто любить різдвяні історії та святковий настрій.
 
Вартість денного вхідного квитка:
 
– дорослий — 30 грн;
– студентський — 20 грн;
– дитячий, пенсійний — 10 грн;
– родинам учасників АТО вхід безкоштовний.
 
сімейний квиток:
– для 2-х дорослих та 1-3 дітей (до 16 років) — 50 грн;
– для одного дорослого та 1-3 дітей (до 16 років) — 30 грн.
 
Музей розташований на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за адресою: вул. Лаврська 9, корп. 9.
Тел. 044-280-66-23, 280-79-76
 
Вам може бути цікаво
«Похований велетень» Ішіґуро: ядучі тумани безпам’ятства
Перемагають найсміливіші. 15 книжок про хоробрі серця до бінґо
На екрани вийде нова екранізація «Книги джунглів
Даруємо знижку на книжку тижня: «Бойня номер п'ять»!
Вірш дня. Світлана Поваляєва
Відкрий дитині світ чарівного Різдва з книгами-новинками цього року
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
За посиланням на план заходів неіснуюча сторінка :(
11-12-2017 11:43 |
Avatar
StarLev
Дякуємо, виправили. Посилання уже працює.
11-12-2017 12:39 |