"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Старий Лев на «Зеленій Хвилі - 2016»
4-7 серпня в Одесі відбудеться ювілейна, двадцята Міжнародна книжкова виставка «Зелена хвиля». Вона об’єднає видавців, книгорозповсюджувачів та читачів з усієї країни, а також представить найсвіжіші українські книжкові новинки. Старий Лев запрошує одеситів на цікаві майстер-класи та зустрічі з авторами, які відбудуться у рамах виставки. 
 
У програмі «Зеленої хвилі – 2016»: презентації книг, автограф-сесії та зустрічі з письменниками, ілюстраторами та видавцями, майстер-класи, творчі вечори, круглі столи та публічні дискусії, конкурси та розіграші. Також у рамах виставки «Зелена хвиля» відбудеться IV Одеський Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури та «Корнійчуковська премія» -  конкурс творів для дітей, які раніше не видавалися. Більше інформації про виставку
 
Повна програма подій ВСЛ у рамках «Зеленої хвилі»:
 
П’ятниця, 5 серпня
 
15:00-16:00 - гра «Хвостатий балаган: 36 і 6 котів» від письменниці Галини Вдовиченко та художниці Наталки Гайди за мотивами книжки «36 і 6» котів. Дитяча територія в Міському саду (вул. Дерібасівська)
 
16:00-16:45 - читання-забавляння  «Хто росте у парку?» з Катериною Міхаліциною (за мотивами книжки «Хто росте у парку»). Книжковий магазин БУК (провулок Віце-Адмірала Жукова, 3/7)
 
19:00-20:00 - поетичний вечір «Дві краплі львівського дощу» з Мар'яною Савкою та Катериною Міхаліциною. Львівська Майстерня Шоколаду (вул. Дерібасівська, 31)
 
Субота, 6 серпня
 
12:00 - 13:00 - майстер-клас із прокидання від письменниці Галини Вдовиченко за мотивами книжки «Засинай. Прокидайся». Дитяча територія в Міському саду (вул. Дерібасівська)
 
13:00 - 14:00 - майстер-клас «Як виховати дракона» від Катерини Міхаліциної та художниці Наталки Гайди за мотивами книжки «Про драконів і щастя». Дитяча територія в Міському саду (вул. Дерібасівська)
 
14:30-15:30 - читання - малювання «Скільки босоніжок у стоніжки?» з Мар'яною Савкою за мотивами книжки «Босоніжки для Стоніжки». Книжковий магазин БУК (провулок Віце-Адмірала Жукова, 3/7)
 
16:00- 17:00 - читання-забавляння «Чарівні пригоди» з Володимиром Рутківським за мотивами його книжки «Гості на мітлі». Книжковий магазин БУК (провулок Віце-Адмірала Жукова, 3/7)
 
18:00-19:00 - поетичний вечір «Родинний Архів та інші вірші» з Борисом Херсонським та Мар'яною Савкою. «Книгарня-Кав'ярня» (вул. Катерининська, 77)
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage