"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Старий Лев на фестивалі «Різдвяний Арсенал 2015»
16-20 грудня у Києві відбудеться одна з найочікуваніших подій року – традиційний ярмарок «Різдвяний Арсенал». На п’ять днів галереї «Мистецького Арсеналу» (вул. Лаврська 12) перетворяться на чарівну зимову країну. Звісно, Старий Лев не омине такої події. На стенді видавництва кожен охочий зможе придбати книжку до дня Святого Миколая, Нового року чи Різдва – тим паче, що святкових новинок буде багато. І, звичайно, взяти участь у цікавих майстер-класах від ВСЛ. 
 
На гостей фестивалю чекають казкова інтерактивна квест-вистава «Новорічні пригоди Аліси в Країні Чудес», концертна програма та масштабний ігровий простір, майстер-класи, non-stop  та квест  «Подарунки до Різдва», ярмарок подарунків для дітей і дорослих від більш ніж 100 кращих майстрів України, Пошта Святого Миколая, низка цікавих книжкових подій для дітей і дорослих,  численні цікаві розваги на будь-який смак!
 
Майстер-класи проводяться у Зоні №2, біля стенду видавництва. 
 
Розклад подій від «Видавництва Старого Лева»
 
Середа, 16 грудня
 
18:00 – майстер-клас із виготовлення рукавички для листа Святому Миколаю. Зона майстер-класів біля стенду видавництва. 
 
Четвер, 17 грудня
 
12:00 - зустріч із письменницею Галиною Кирпою, презентація книги «Мій тато став зіркою». Разом із авторкою діти зможуть виготовити різдвяні листівки для воїнів АТО. Зона майстер-класів біля стенду видавництва. 
 
13.30-14.00 - автограф-сесія дизайнера Оксани Караванської, авторки «Стильної книжки для панянки». Зона майстер класів біля стенду видавництва. 
 
14.00-15.00 – майстер-клас за книжкою Оксани Караванської «Стильна книжка для панянки».
 
П’ятниця, 18 грудня
 
14.00 – 15.00 – майстер-клас за мотивами книги «Пан Сирник і Різдвяний пампушок» Світлани Лінинської. 
 
16:00 – зустріч з письменником Сашком Дерманським, презентація книги «Крамничка тітоньки Мальви». Зона майстер-класів біля стенду видавництва. 
 
17:00 – зустріч із телеведучим, журналістом та письменником Костянтином Грубичем, презентація кулінарної книги «Смачна країна». Зона майстер-класів біля стенду видавництва. 
 
Субота, 19 грудня
 
11.00-12.00 – майстер-клас за мотивами книги «Одного разу на Різдво», виготовлення кумедних їжачків. Зона майстер-класів біля стенду видавництва.
 
12:30 - автограф-сесія Кузька Кузякіна на стенді видавництва.
 
14.00-15.00 – зустріч із письменницею Дзвінкою Матіяш, презентація книги «Марта з вулиці Святого Миколая». Зона майстер-класів біля стенду видавництва.
 
Неділя, 20 грудня
 
13:00-14:00 – майстер-клас за мотивами 3D-книги «Різдво Христове» – створення різдвяної 3D-листівки та різдвяних янголів. 
 
15:00-16:00 – майстер-клас за мотивами книги Роба Скоттона «Баранчик Рассел та різдвяне диво» – виготовлення чудових баранчиків. 
 
Вартість вхідного квитка на фестиваль – 60 грн. Всі діти отримають солодкий подарунок.
Безкоштовний вхід для дітей до 6 років та за наявності посвідчення: інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасників АТО.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage