0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Сонце і Місяць, Сніг і Лід»: розмова про затишні зимові казки у Києві
Поки ми так чекаємо на весну, варто згадати зимові історії, без яких було б важко пережити суворі морози та сірість краєвидів. У четвер, 7 лютого, у київській книгарні-кав’ярні «Видавництва Старого Лева» (вул. Прорізна, 10) будемо говорити про одну з них – книжку Джесіки Дей Джордж «Сонце і Місяць, Сніг і Лід».  Разом із блогеркою Ксенією Сокульською поспілкуємося про цю зимову казку, а також про ті книжки, які нас зігрівають попри будь-яку погоду. Початок о 19:00.
 
На книжковій зустрічі будемо говорити:
- про яскравих героїв та зимову магію в книжці «Сонце і Місяць, Сніг і Лід»;
- про жанр ретелінгу – переказу відомих історій, до якого належить ця книжка;
- про затишні та улюблені зимові історії.
 
«Зима –  ідеальний час, щоби збиратися разом біля вогнища та розповідати одне одному казки. І нехай замість вогнища буде камін/каганець з фондю/свічки з ароматом глиці/чашка какао – старі історії лишаються з нами. Вони можуть вдягтися в інші шати, розширити горизонти, змінити сюжет чи віднайти нових героїв. Але однаково будуть оповідками про чари і пригоди, про хоробрість і кмітливість, про те, як зробити світ правильнішим. "Сонце і Місяць, Сніг і Лід" – ще одна розповідь про сміливу доньку дроворуба, яка не побоялася пройти півсвіту, щоб урятувати коханого. І хоч як би набридла довга зима, вона дарує нам можливість зустрітися в теплому колі та поговорити про ті казки, що роблять холодні вечори затишнішими і цікавішими», – каже Ксенія Сокульська.
 
Ксенія Сокульська – книжкова блогерка, поціновувачка вигаданих світів, активна рецензентка фентезійної літератури, зокрема і підліткової.
Вам може бути цікаво
Пострадянський колаж Олега Сенцова
Галина Вдовиченко зустрінеться з читачами у Луцьку
Під прицілом «Оптики Бога»
Озброєні
Михайлова Вікторія
Знижка – 18% на все! Святкуємо 18-річчя «Видавництва Старого Лева»
stary_lev Стежити
дописів читачів