0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Софія Андрухович отримала літературну премію Східного партнерства
Письменниця Софія Андрухович отримала літературну премію Східного партнерства Visegrad Eastern Partnership Literary Award 2016 року за роман «Фелікс Австрія». Щиро вітаємо з перемогою!
 
Фото - Катерина Лащикова
 
Церемонія нагородження відбулася 5 квітня у Братиславі. Організатором заходу виступила катедра русистики та східноєвропейських студій філософського факультету Університету Коменського у Братиславі (FiF UK). Окрім роману Софії Андрухович, на відзнаку претендували ще кілька видань, які вийшли друком в Україні. Серед них: «Сполохи. Літературна критика та есеїстика» Костянтина Москальця, «Менталітети» Ростислава Чопика, «Открытый дневник»  Бориса Херсонського та українське видання білоруської письменниці й Нобелівської лауреатки Світлани Алексієвич «Час second-hand».
 
Вишеградська літературна премія Східного партнерства (Visegrad Eastern Partnership Literary Award) відзначає авторів поезії, художньої та наукової літератури з країн Східного партнерства (Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України).
 
 
Нагадаємо, роман «Фелікс Австрія» у 2014 році став переможцем премії «Книга року ВВС» та здобув спеціальну відзнаку Форуму видавців. У лютому 2016-го книга вийшла німецькою в австрійському видавництві «Residenz Verlag» під назвою «Der Papierjunge» («Паперовий хлопчик»), у липні того ж року – польською у видавництві «Сzarne», у березні 2017 – в угорському видавництві «Typotex Kiadó». Також роман було реалізовано в аудіоформаті, а нещодавно компанія FILM.UA Group придбала права на екранізацію книги.
 
Вам може бути цікаво
Класні книжки про транспорт і мандри
Даруємо знижку на книжку тижня: «Книга мого роду»
Котячі читання з Галиною Вдовиченко в Одесі та Чорноморську
«Гра в музей» від Наталії Космолінської та Ірини Магдиш, або Цікава мандрівка Львівською галереєю мистецтв
Залишок дня
«Disney» випустить новий анімаційний фільм за «Собором Паризької Богоматері»
stary_lev Стежити
дописів читачів