0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Права тварин, ведмежі притулки та навіщо писати про це книги для дітей: розмова з Євгенією Завалій та Галиною Ткачук
У п’ятницю, 9 квітня, о 18:30 запрошуємо на онлайн-розмову з письменницею Євгенією Завалій про її нову книгу «Місія "Порятунок": ведмеді», про права тварин, ведмежі притулки та чому важливо писати про це книги для дітей. В основі сюжету – реальні історії ведмедів із притулку «Домажир» неподалік від Львова, який відвідувала авторка, збираючи матеріал для книги. Модеруватиме розмову письменниця та літературознавиця Галина Ткачук. Трансляція відбудеться на сторінці «Видавництва Старого Лева» у мережі фейсбук.
 
«Місія "Порятунок": ведмеді» розповідає про маленьку ведмедицю Христю, яку ловлять у лісі і змушують працювати в мандрівному цирку. Щоб Христя танцювала, її ставлять на гарячу платформу, тож вона змушена перебирати лапами під музику. Дресирувальник — жорстокий чоловік, він погрожує не дати ведмедиці їсти та часто б’є її, коли вона відмовляється танцювати. На щастя, до цирку приходять зоозахисники і звільняють тварин з жахливих умов. Христя потрапляє у притулок, де інші ведмеді, яких визволили з неволі, розповідають їй свої сумні ­історії. Багато хто з них уже не здатен повернутися до життя в дикій природі. Але це не про Христю. Адже в Карпатах її чекають мама і брат…
 
10 гривень від вартості кожної книжки буде перераховано на підтримку Ведмежого притулку «Домажир».

Євгенія Завалій (1983, Чорноморськ) – волонтерка, активістка, популяризаторка сучасної української літератури. Мешкає в Одесі. Здобула ступінь магістра в галузі політології. Бере участь у громадських ініціативах, пов’язаних з екопроєктами. Засновниця проєкту «Екземпляри», що спрямований на ознайомлення з українськими книжками: учасники пишуть про книжки в однойменному блозі, організовують зустрічі зі школярами і дорослими, дарують книжки до бібліотек. Упродовж кількох років Євгенія Завалій була волонтеркою АТО і військового шпиталю. У 2020 році вийшла дебютна повість для дітей і підлітків «Це всі ми».
 
 
Вам може бути цікаво
Турецькі пригоди з близнятами
Дивовтеча
Доннелі Педді
Белл Дженніфер
Шкільний гармидер, або П`ять історій, які доведуть: навчатися – не нудно!
«Не кажіть, що в нас нічого немає», коли є Музика, Любов та Історія
stary_lev Стежити
дописів читачів