0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Розмова з Галиною Вдовиченко та майстер-клас за книжкою «Містельфи»
Читачі і читачки, запрошуємо на розмову з Галиною Вдовиченко про книжку «Містельфи» та «ельфійський» майстер-клас із Оленою Щепіль. 26 листопада о 16:00 у львівській Книгарні-кав’ярні відбудеться презентація чарівної історії про істот, що живуть у вежах старовинних будинків на вулицях нашого міста. Запрошуємо дітлахів та їхніх батьків поспілкуватися з авторкою та змайструвати казкового ельфа. Щоб відвідати подію, обов’язково зареєструйтеся.
 
У середмісті Львова на дахах є крихітні крилаті дівчата і хлопці — міські ельфи, містельфи. У кожного з них — своя вежа, своя робота і спільні розваги в повітрі. Домівки дивовижних персонажів мають конкретні адреси, Галина Вдовиченко розповість на яких вулицях знаходяться їхні житла та поділиться історією написання книжки. Після знайомства із головними героями казкової оповіді діти зможуть власноруч змайструвати містельфа, а батьки — поспілкуватися з авторкою про її видання для дорослих.
 
Галина Вдовиченко — українська письменниця та журналістка. Членкиня PEN Ukraine.
Авторка романів «Пів'яблука. Інші пів’яблука», «Тамдевін», «Найважливіше — наприкінці» та мегапопулярних книжок для дітей: «36 і 6 котів», «Чорна-чорна курка», «Мишкові миші».
 
 
Вам може бути цікаво
Аліса Андерсен: пригоди не принцеси, яка не плаває
Передпродаж новинки «Карти. Нові мандрівки»!
Коли настає ніч. Що відбувається, поки ми спимо
Шеремета Віта
П'ятковська Малгожата
Утнік-Стругажа Моніка
stary_lev Стежити
дописів читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати