0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Розмова «Реальні в онлайні? Про трилогію Зої Заґґ “Дівчина Онлайн” і не тільки»
У четвер, 15 квітня, о 18:30 на Instagram-сторінці Старого Лева у прямому ефірі відбудеться розмова «Реальні в онлайні? Про трилогію Зої Заґґ “Дівчина Онлайн” і не тільки» за участі психотерапевтки Софії Влох та книжкової блогерки Анни Полегенько. Учасниці поділяться враженнями про видання та поговорять про підліткове життя-буття у соцмережах.
 
Роман фешн-блогерки Зої Заґґ про дорослішання у сучасному світі, життя в соцмережах та реальність поза ними став світовим бестселером. Одвічні проблеми підлітків навалюються на Пенні як лавина, дати собі раду з ними досить складно. Як і більшість її ровесників, вона шукає розраду в інтернеті. Бути собою, знаходити друзів, ділитися особистим — жити у віртуалі здається значно простіше. Та чи справді це так, хто ховається під ніком, як відрізняється створений образ від реальної людини? Сторінка за сторінкою Пенні відкривається читачам із різних ракурсів.
 
Софія Влох складе психологічний портрет головної героїні, а школярка-блогерка Анна Полегенько поставить питання психотерапевтці, що хвилюють її та друзів (і напевно Пенні).
 
Які небезпеки і виклики чекають на підлітків в інтернеті? Як убезпечити себе від інтернет-залежності? Як зберегти баланс між віртуальним і реальним життям? Чи є відмінності в поведінці у соцмережах та в повсякденних обставинах? Запрошуємо підлітків та всіх охочих приєднатися до неформальної розмови і знайти відповіді на незручні питання.
 
Софія Влох— лікарка-психіатриня, когнітивно-поведінкова психотерапевтка.
 
Анна Полегенько — школярка, книжкова блогерка.
Вам може бути цікаво
Турецькі пригоди з близнятами
Дивовтеча
Доннелі Педді
Белл Дженніфер
Шкільний гармидер, або П`ять історій, які доведуть: навчатися – не нудно!
«Не кажіть, що в нас нічого немає», коли є Музика, Любов та Історія
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати