0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Розмова про роман Річардаса Ґавяліса «Вільнюський покер»
У «Видавництві Старого Лева» вийшла знакова книжка литовського письменника Річардаса Ґавяліса «Вільнюський покер». Майже тридцять років тому автор докорінно змінив напрям литовської літератури — одним із перших відверто заговорив про тогочасну тоталітарну дійсність. Феноменальний успіх «Вільнюського покеру» (протягом перших місяців продано майже 200 тис. примірників) пов’язують із вчасністю, суспільство якраз дозріло до публічної правди, а Радянський Союз доживав останні роки.
 
Ціна у Спільноті Старого Лева
144 грн
29 жовтня о 18:30 у львівській Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17) Маріанна Кіяновська й Анастасія Левкова поспілкуються про складний текст, який під силу лише уважним і досвідченим читачам, феномен «Вільнюського покеру» і особистість автора. Розмова відбудеться у вузькому колі, щоби приєднатися — обов’язково зареєструйтеся.
 
Річардас писав книжку в шухляду, не дуже розраховуючи, що текст видадуть, його публікація співпала з падінням Берлінського муру та поступовим занепадом Радянського Союзу. Роман був чесним, актуальним і дуже важливим як для Литви, так і світової літератури. Хоча  українці мали спільний з литовцями досвід — існування під гнітом тоталітарної системи, але шлях важливого роману «Вільнюський покер» був довгим. Через три десятки років ми маємо можливість зануритися у ритм тодішнього Вільнюса і впізнати наше минуле, похмурі радянські міста затиснуті несвободою мало чим відрізнялися одне від одного. Злагоджено і точно Володиславу Журбі вдалося перекласти книжку на українську.
 
Якщо не встигли зареєструватися, то не засмучуйтеся – на сторінці видавництва у facebook відбудеться пряма трансляція зустрічі.
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Аліса Андерсен: пригоди не принцеси, яка не плаває
Передпродаж новинки «Карти. Нові мандрівки»!
Коли настає ніч. Що відбувається, поки ми спимо
Шеремета Віта
П'ятковська Малгожата
Утнік-Стругажа Моніка
stary_lev Стежити
дописів читачів