0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Розмова про книгу «Перше слідство імператриці» з Наталкою Сняданко та Танею Пилипець у Львові
21 липня о 19:00 «Видавництво Старого Лева» запрошує усіх шанувальників ретродетективів на розмову про новий роман письменниці та перекладачки Наталки Сняданко «Перше слідство імператриці», у якому авторка проводить читача кількома епохами та країнами, а також знайомить з цілком реальними історичними постатями: Єлизаветою Сіссі Баварською, Францом Йозефом та іншими. Про реальні та вигадані події, історизм в літературі, детективи, Моцарта, музику, Львів та Відень говоритимемо з авторкою і модераторкою Танею Пилипець у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (м. Львів, вул. Галицька, 17). Вхід вільний.
 
Новий роман Наталки Сняданко за документальними матеріалами життя і пригод імператорської родини занурює читача в карколомну детективну історію з політичним підтекстом. Додаткової інтриги цій історії надає двоплановість сюжетної розповіді, завдяки якій події середини ХІХ століття несподівано гостро відлунюють у Львові початку третього тисячоліття. У центрі розповіді – рідкісна скрипка, на якій грав ще Моцарт і котру зазвичай за кордон не вивозять. Виняток було зроблено для фестивалю у Львові, але ніхто навіть не припускав, що це стане важливою ланкою у цілому ланцюжку моторошних подій. Несподівано для всіх і самої себе 
легендарна австрійська імператриця Сіссі успішно розслідує не лише таємничий замах на власного чоловіка, а і цілий ряд інших загадок.
 
Наталка Сняданко — українська письменниця, перекладачка. За освітою — філологиня, закінчила Львівський та Фрайбурзький університети, за фахом — журналістка і перекладачка з польської, німецької та російської. Авторка низки книг, серед яких «Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки», «Сезонний розпродаж блондинок», «Синдром стерильності», «Чебрець у молоці», «Країна поламаних іграшок та інші подорожі», «Комашина тарзанка», «Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма».


Вам може бути цікаво
Уривок із роману Меґан Міранди «Ідеальна незнайомка»
Тест. Як добре ви знаєте «Маленькі історії Великих Людей»?
Екскаватори можуть все і навіть більше, або Великі пригоди маленького Еки
Київ та Одеса запрошують левенят на дитячі суботи
Склади своїх єдинорогів
Афини
stary_lev Стежити
дописів читачів