0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Радуйся, жінко!» Концерт-презентація поетичної збірки Мар’яни Савки
Радуйся, жінко! Танцюй, співай, кохай і будь собою — в новій книжці Мар'яна Савка закликає до щастя. Перший концерт-презентація збірки «Радуйся, жінко!» відбудеться в межах 28 Book Forum за участі Тріо «Мар’яничі» 19 вересня о 18:30 у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3).
 
Частина віршів вже стали піснями з репертуару Тріо «Мар’яничі». Улюблені сингли, нові мелодії, слова, що спонукають до сміливості і щастя, – хочемо поділитися натхненням із вами.
 
Феєрія емоцій, чуттєві і чесні тексти та внутрішня музика поезії – дарують відчуття польоту усім, хто наважується відкрити збірку, усім, хто наважується жити своє життя.  В оформленні книжки використано колажі Тані Омельченко, на яких чорно-білі фото жіночого силуету доповнені ніжними акварелями Мар’яни.
 
 
Мар’яна Савка — головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка, актриса, перформерка, художниця. Авторка 20 книг для дітей і дорослих та культурно-мистецьких проєктів. Фронтвумен Тріо «Мар’яничі». Як ілюстраторка дебютувала в 2019 з книжкою Юрка Іздрика «Меланхолії». Від 2017 року є Посланцем з толерантності ПРООН в Україні, з 2018-го — входить до ПЕН-клубу, має титул «Обличчя Львова» за версію журналу «Boom Awards». Ведуча авторської програми на YouTube-каналі «Мар’яничі на ніч»
 
 
Тріо «Мар’яничі» — творчий колектив Мар’яни Савки, Сергія Гуріна й Юрка Романіва. Їхні композиції — мікс сучасної поезії та музики у жанрі блюзу, танго, босанови. У репертуарі тріо близько 30 авторських композицій. Існують три роки.
 
Вам може бути цікаво
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
Юлія Мусаковська: «Всі, хто борються за свободу, чимось жертвують і змінюються»
6 книг – серед фіналістів Премії Львова – міста літератури ЮНЕСКО
stary_lev Стежити
дописів читачів