0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Презентація збірника п’єс «Книжка на сцені» у Львові
Друзі, запрошуємо погомоніти про театр і збірник п’єс «Книжка на сцені» у львівській  Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17). Зустріч розпочнеться 12 лютого о 18:30.
 
До видання увійшло вісім творів сучасних письменників, що були відібрані за результатами І Конкурсу україномовних п’єс. Ідейниця проєкту Ірина Магдиш, одна із авторок Наталка Малетич та Богдана Брилинська, директорка офісу «Львів — місто літератури ЮНЕСКО» в ролі модераторки, презентують видання, що стане в нагоді театральним гурткам, колективам і їхнім керівникам. Обов’язково зареєструйтеся, щоби приєднатися.
 
Збірник вийшов за підтримки офісу «Львів — місто літератури ЮНЕСКО» і потішить усіх, хто любить театр і хоче зробити його максимально наближеним до глядача. Це спроба привернути увагу театралів до книжок сучасних письменників. Цікавезні історії для дітей адаптували до сцени, і тепер «Пан Сирник і різдвяний пампушок» Світлани Лінинської, «Хтось, або водяне серце» Вікторії Амеліної та інші тексти зможуть стати виставами. 
 
 
Вам може бути цікаво
Маленко Вікторія
«Ноктюрни», історія перша. Смеркання у Венеції
Лапи і хвости
Ребдело Ольга
Рейчел МакАдамс і Еббі Фортсон зіграють в екранізації «Ти тут, Боже? Це я, Маргарет» Джуді Блум
Батьки і діти: розмова про книгу Лінн Ульман «Бентежні»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати