0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Презентація повісті «Лепрекони» Валентини Захабури у Києві
Якими є реальні підлітки? Найперше не аж такими простими. Життя стає кардинально іншим, коли твій найкращий друг пише листа із шокуючим зізнанням. Реальних підлітків виховують вчителі, які йдуть в АТО, вони зіштовхуються з домаганнями в громадському транспорті, разом готують страви, вигадають одне одному прізвиська, а також мають дуже заплутану родинну історію.
 
У вівторок, 21 травня, ми зустрінемося, щоб поговорити про те, як виникла історія про Мо та ким є насправді Тоторо.
Міркуватимуть про реальних підлітків Валентина Захабура – авторка книжки «Лепрекони» – та підлітки із премії «Навиворіт» 2018 року, також до дискусії долучиться транс-активістка Анастасія Єва Домані. Модеруватиме зустріч Ольга Купріян. Початок о 19:00 у книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Прорізна, 10). Вхід вільний.
 
«Шекспір, як драматург, вважав, що всі люди актори в театрі життя. Захабура, як бібліотекарка, вважає, що всі люди – автори власних історій, а світ – це магічна бібліотека, адже історії перетинаються, доповнюють одна одну та створюють нові лінії вірогідностей. Це якщо говорити складно, а якщо просто: я була підлітком, мій син підліток і я працюю з підлітками. Вгадайте про кого і для кого ця книжка? Як сказала одна читачка: "тут є все, крім сексу та наркотиків, хоч щось могло лишитися за кадром!”», – розповідає про книжку Валентина Захабура.
 
Валентина Захабура – дитяча письменниця, бард. Авторка повістей «Ой, Лише, або з чим їдять вундеркіндів?», «Ой, Лише, або як портапити в халепу?», збірки поезій «ЯТОМОРЕ», альбому авторських пісень «Запрошення на каву». Народилася 1978 року в Києві. В дипломі КНУ ім. Т. Шевченка написано «філософ-релігієзнавець», тож сродну працю знаходити вміє. Студійка київської літстудії «Перехрестя», бібліотекарка, лекторка, мрійниця.
 
Вам може бути цікаво
10 фактів про Надійку Гербіш
Жіночі історії: книги, які більше сподобаються дівчатам
Арт-директор «Видавництва Старого Лева» отримав перемогу в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020
Ерік
Вірш дня. Дмитро Лазуткін
Маленькі історії Великих Людей. 5 фактів про Леонардо да Вінчі
stary_lev Стежити
дописів читачів